Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji. Poruszenie w komentarzach
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 04.05.2024 08:23

Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji. Poruszenie w komentarzach

Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji
fot.: Instagram

Marina niedawno ogłosiła drugą ciążę. Teraz natomiast podzieliła się piękną sesją, w której odsłoniła brzuszek. Lawina komentarzy od fanów.

Związek Mariny i Wojtka Szczęsnych

Od kilku lat Marina i Wojciech Szczęsny tworzą jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. W 2016 roku zdecydowali się na zawarcie małżeństwa na jednej z greckich wysp. Atmosfera była jak z bajki, a ujęcia z ceremonii przypominały sceny z prawdziwego filmu romantycznego.

Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem - stwierdziła. Ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę - mówiła w rozmowie z "Vivą!".

Krótko po tym ich rodzina się powiększyła. 30 czerwca 2018 roku małżonkowie powitali na świecie syna, Liama. Marina bardzo stara się ochronić prywatność chłopca i nie pokazuje jego twarzy w mediach społecznościowych. Niemniej jednak czasem udostępnia zdjęcia i filmiki z nim. Wkrótce pięcioletni Liam zostanie starszym bratem.

Ciężarna Marina Łuczenko cała we łzach. Ledwo była w stanie to z siebie wydusić Ciężarna Marina wylądowała w szpitalu. Niepokojące doniesienia próbowała zataić przed mediami

Marina ogłosiła drugą ciążę

Marina niedawno zniknęła z mediów społecznościowych, gdzie wcześniej była bardzo aktywna. Po kilku tygodniach nieobecności w sieci niespodziewanie zaskoczyła wszystkich dobrą nowiną. Okazało się, że Szczęśni spodziewają się drugiego dziecka. Ogłoszenie tej radosnej wiadomości nastąpiło poprzez opublikowanie rodzinnej fotografii, na której wokalistka prezentowała już widoczny brzuszek.

Czekamy na Ciebie - podpisała zdjęcie. 

Pod postem natychmiast pojawiła się fala gratulacji od fanów i przyjaciół z branży, którzy byli wyraźnie zaskoczeni nowiną o drugiej ciąży Szczęsnych.

Marina w ciążowej sesji

Marina na swoim Instagramie właśnie podzieliła się kilkoma zdjęciami z ciążowej sesji. Gwiazda pozuje na nich w klimatycznych okolicznościach. Na głowie ma słomiany kapelusz, a w dłoniach trzyma koszyk cytryn, który pasuje do motywu znajdującego się na jej bluzce.

Te zdjęcia mają w sobie magię. Dziękuję @paulinawozniak.fotografia. Piękna Pamiątka. Tak niewiele już zostało. Ps. Szukam fotografa na sesję bobaska w pierwszych dniach życia. Czy możecie mi kogoś polecić kto się specjalizuje w takiej tematyce i ma doświadczenie oraz estetykę?

W komentarzach fani pokazują swój zachwyt tą sesją

  • Wow prześliczna sesja!! To będzie wspaniała pamiątka dla ciebie i dzidziusia!
  • Pięknie.
  • Wyczekiwałam na tą sesję – czytamy w komentarzach.

Przeważająca część komentarzy to jednak polecenia fotografów, którzy zajmują się sesjami noworodków. Marina już bowiem szuka kolejnego fotografa, który uwieczni jej pierwsze chwile z maleństwem. Internauci starają się pomóc i zasypali ją lawiną poleceń w tej sprawie. Pozostaje czekać na pierwsze kadry z maluszkiem. 

 Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji, fot. Instagram
 Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji, fot. Instagram
 Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji, fot. Instagram
 Marina odsłoniła ciążowy brzuch w pięknej sesji, fot. Instagram