Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Okrutne skutki rozstania. Gwiazdor wrócił do wyniszczającego nałogu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.06.2024 19:21

Okrutne skutki rozstania. Gwiazdor wrócił do wyniszczającego nałogu

Affleck / Lopez
Fot. East News

Najpierw był powrót do wielkiej miłości sprzed lat, głośny ślub, a teraz kolejne rozstanie? Pojawiły się też plotki o powrocie do wyniszczającego nałogu, a nowe zdjęcia są bardzo niepokojące. Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozwodzą?

Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozwodzą?

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się latem 2022 roku. Był to wielki powrót do uczucia, które połączyło ich 20 lat temu. Regularnie byli widywani razem w sytuacjach prywatnych i na galach filmowych. Niestety w połowie maja zachodnie media zaczęły regularnie donosić o poważnym kryzysie w ich związku. Portal TMZ poinformował, że wystawili na sprzedaż swój dom wart 65 milionów dolarów, a Lopez już szuka nowego lokum dla siebie i dzieci.

Podobno Affleck i Lopez już ze sobą nie mieszkają. Na dodatek aktor coraz częściej jest widywany w towarzystwie byłej żony. Us Weekly informuje, że para komunikuje się “głównie w celu omówienia najważniejszych spraw”. Wieści o wielkim kryzysie nasiliły się, kiedy 31 maja Jennifer niespodziewanie odwołała całą trasę koncertową “This is me”, planowaną od miesięcy, tłumacząc się powodami rodzinnymi. Teraz pojawiły się inne niepokojące doniesienia i dotyczą one zdrowia Bena. Gwiazdor rzeczywiście nie wygląda zbyt dobrze na ostatnich zdjęciach, szczegóły poniżej.

Jennifer Lopez w samej biżuterii na MET Gali. Co za odwaga Plotki się potwierdziły. Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem. Diana byłaby rozczarowana

Czy Ben Affleck wrócił do nałogu? Zasmucające wieści

Portal In Touch przytacza słowa informatora, który ogłosił, że Jennifer Garner, czyli była żona Afflecka, “martwi się, że Ben znów wymknie się spod kontroli”. W “Daily Mail” mogliśmy przeczytać, że gwiazdor cierpi w minionych tygodniach na “przeszywający smutek”. Warto dodać, że na zdjęciach paparazzi, które znajdziecie poniżej, rzeczywiście wygląda na zmartwionego i przemęczonego. Jedno ze źródeł donosi, że Affleck znów mógł wrócić do problemów z alkoholem.

  • Słyszałem, że pije. Jest pełen demonów, to osoba, która przeżywa wiele trudności.
  • Widziałam ostatnio jego szkliste oczy i jest to prawdziwe zmartwienie dla wszystkich, którym na nim zależy – mówią informatorzy “Daily Mail”.

Jeżeli plotki okażą się prawdziwe, będzie to wielkim ciosem dla fanów tej pary. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów i najnowsze zdjęcia aktora.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: historia związku i... rozstania?

Lopez i Affleck poznali się ponad 20 lat temu na planie filmowym. Już wtedy zapałali do siebie wielkim uczuciem i planowali nawet ślub, jednak ich związek rozpadł się w 2004 roku. Wszyscy byli więc zachwyceni, kiedy po latach i wielu innych nieudanych relacjach Jennifer i Ben wrócili do siebie, a potem pobrali. Skąd mogły wziąć się ich problemy małżeńskie?

Zaczęli mieć problemy kilka miesięcy temu, gdy Jen zaczęła zwiększać swoje zobowiązania zawodowe i przygotowywać się do trasy koncertowej. Jen jest bardzo skupiona na pracy. Przez większość czasu są po dwóch zupełnie różnych stronach – mówi informator US Weekly.

Innym źródłem kryzysu ma być skomplikowana sytuacja finansowa pary oraz troski rodzicielskie. Ale to nie wszystko.

Ben czuje, że Jen ma trudności z odczuwaniem satysfakcji i to jest jeden z problemów, z którymi się borykają. Ben jest jedyną osobą, która czuje się na tyle komfortowo, by być szczerym i prawdziwym z Jen. To po części dlatego Jen go kocha, ale także dlatego jest na niego zła – donosi Entertainment Tonight.

Poniżej znajdziecie zdjęcia Bena Afflecka z maja 2024, w tym z zakończenia roku jego syna. Czy waszym zdaniem jego wygląd może wywoływać niepokój o jego zdrowie?

Jennifer Lopez i Ben Affleck, plotki o rozstaniu, czy aktor wrócił do nałogu, problemy
Ben Affleck 12 czerwca 2024, za zakończeniu roku syna, fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News
Jennifer Lopez i Ben Affleck, plotki o rozstaniu, czy aktor wrócił do nałogu, problemy
Jennifer Lopez i Ben Affleck w 2023, fot. SplashNews.com/East News