Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Patrycja Markowska przekazała wieści o ojcu. Mówi wprost o opiece. Nie tak to sobie wyobrażała
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.06.2024 12:37

Patrycja Markowska przekazała wieści o ojcu. Mówi wprost o opiece. Nie tak to sobie wyobrażała

Grzegorz Markowski
fot. KAPiF

Patrycja Markowska opowiedziała o sytuacji w domu rodzinnym. Zdradziła, jak się czuje Grzegorz Markowski oraz jak wygląda jej opieka nad rodzicami. 

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego

Legendarny wokalistka grupy Perfect, Grzegorz Markowski jakiś czas temu postanowił odejść z zespołu.  Muzyk zdecydował wycofać się również z życia publicznego. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdradził, że główną przyczyną tych decyzji jest stan zdrowia. Dlatego Markowski nie może prowadzić już tak aktywnego trybu życia, jak kiedyś. 

Córka muzyka, Patrycja wyznała, że to ona namawiała gwiazdora, by jeszcze nie kończył kariery, jednak musi się ona pogodzić z jego decyzją.

To jest taki niepisany układ, ale podejrzewam, że piosenka "Kieszenie" to jest już nasz ostatni duet. Wiesz, to z tego względu, że tata nie chce śpiewać. (...) Więc to ja go ciągnę. Mówię: "Tato, chodź, może się rozkręcisz", ale tutaj muszę uszanować jego decyzję o tym, że on nie chce. Tak więc to ja go trochę nakłaniam i naciskam, ale to nie może wiecznie trwać. Więc ja szanuję tę decyzję i myślę, że to nasz ostatni utwór - powiedziała w rozmowie z Interią.

Gwiazdor Perfectu jest ciężko chory. Zamieszkał w Domu Pomocy Społecznej Ujawniono, czym zajmuje się nieślubny syn Grzegorza Markowskiego. Piotr to przeciwieństwo Patrycji

Patrycja Markowska o opiece nad ojcem

Patrycja Markowska już jakiś czas temu opowiadała, jak aktualnie wygląda jej sytuacja rodzinna. Wokalistka zdradziła, że stara się najczęściej odwiedzać rodziców w ich domu.  Gwiazdor Perfectu i jego żona wyczekują jej wizyt, gdyż nie mają możliwości innego kontaktu z córką. Nie tak to sobie wyobrażała, bo ma utrudnione zadanie. Para nie posiada telefonu, ani komputera i nie korzysta z internetu

Role się odwróciły i ja opiekuję się nimi. Nie jest to proste, bo nie mają telefonów, nie korzystają z komputera. Ciągle chcą żyć jak hipisi - opowiadała Markowska. 

Tytuł “Życie na gorąco” donosi, ze rodzice okazali się ogromnym wsparciem dla Patrycji w obliczu jej rozstania z Jackiem Kopczyńskim. Grzegorz Markowski z wielką chęcią zajmuje się wnukiem. Mówi, że dodaje mu to energii. 

Rozstanie Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

Wokalistka w latach 2008-2022 związana była z aktorem, Jackiem Kopczyńskim, którego można kojarzyć m.in. z serialu “M jak Miłość”. Para przez lata uchodziła za zgodny i szczęśliwy duet. Doczekali się razem syna, Filipa. Patrycja Markowska potwierdziła rozstanie z ojcem swojego dziecka w zeszłym roku. Dziś pozostają oni w przyjaznych relacjach. Zarówno piosenkarka, jak i aktor są już w nowych związkach i nie ukrywają swojego szczęścia w mediach. 

Grzegorz i Patrycja Markowscy, fot. KAPiF
Grzegorz i Patrycja Markowscy, fot. KAPiF
Grzegorz i Patrycja Markowscy, fot. KAPiF
Grzegorz i Patrycja Markowscy, fot. KAPiF