Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Krawczyk uderza w Anetę Zając. Poszło o dzieci
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.06.2024 11:45

Mikołaj Krawczyk uderza w Anetę Zając. Poszło o dzieci

Mikołaj Krawczyk
fot. KAPiF

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając od lat toczą spór odnośnie opieki nad dziećmi. Aktor uderzył w byłą partnerkę w mediach społecznościowych. Szczegóły. 

Konflikt Mikołaja Krawczyka i Anety Zając

W mediach od kilku lat głośno jest na temat sporu, który toczy się między Mikołajem Krawczykiem i Anetą Zając. Para w latach 2005-2012 była w związku. Doczekali się synów bliźniaków, Roberta i Michała. Jednak kilka miesięcy po ich narodzinach aktorzy podjęli decyzję o rozstaniu. Opiekę nad dziećmi objęła Aneta, a Mikołaj mógł się z nimi spotykać raz w tygodniu w jej obecności.

Aktor jednak utrzymywał, że była partnerka mu to utrudnia.  W pewnym momencie wydawało się, że spór został zażegnany, jednak w 2022 roku Zająć oskarżyła ojca swoich synów o niepłacenie alimentów. Wyznała, że Krawczyk zalega z wypłatą 170. tysięcy dla bliźniaków. 

Dotychczas przez 11 lat nie wypowiadałam się w tej sprawie ze względu na dobro dzieci. Niestety, jednak skoro to wypłynęło, muszę potwierdzić, że informacje medialne są prawdziwe - powiedziała Aneta Zając w rozmowie z “Faktem”. 

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając byli parą w "Pierwszej miłości" i prywatnie. Po latach rozstali się z hukiem Kim jest żona Mikołaja Krawczyka? Sylwia Juszczak wystąpiła w wielu serialowych hitach

Mikołaj Krawczyk uderzył w Anetę Zając w sieci

Wygląda na to, że nadzieje na zakończenie konfliktu między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem. Niedawno aktor zabrała głos  w sieci na temat swoich synów. Zapytany przez jedną z internautek o brak zainteresowania dziećmi, odpowiedział, a jednocześnie uderzył w byłą partnerkę. 

Niestety bardzo nad tym ubolewam, ale od 12 lat matka moich synów utrudnia mi z nimi kontakt. Mimo wygranych spraw sądowych. Takie prawo w Polsce - napisał. 

Krawczyk utrzymuje, że Zając utrudnia mu kontakt z Robertem i Michałem. Można wywnioskować, że żadna ze stron nie zamierza ustępować w toczącym się sporze. Gwiazda “Pierwszej miłości” na ten moment nie odniosła się do słów ojca swoich dzieci. 

Związek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając poznali się na planie serialu stacji telewizyjnej Polsat “Pierwsza miłość”. Duet grał parę zakochanych, co przełożyło się na ich życie prywatne. Związali się ze sobą w 2005 roku, a sześć lat później na świat przyszły bliźniaki, Robert i Michał. Jednakże krótko później podjęli oni decyzję o zakończeniu związku. 

Krawczyk wszedł w nową relację z Agnieszką Włodarczyk, która również występowała w “Pierwszej miłości'. Para udzielała licznych wywiadów, opowiadając o łączących ich uczuciu, nazywając się ”ciałem astralnym". W tym czasie synowie aktora i Zając wymagali rehabilitacji, gdyż urodzili się jako wcześniaki. 

W kolejnych latach Mikołaj rozstał się z Włodarczyk i ożenił z Sylwią Juszczak, z którą w 2019 roku doczekał się córki, Konstancji. W mediach nie ma informacji, czy Aneta Zając ma partnera. 

Aneta Zając, fot. KAPiF
Aneta Zając, fot. KAPiF
Mikołaj Krawczyk, fot. KAPiF
Mikołaj Krawczyk,  fot. KAPiF