Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aneta Zając i metamorfoza roku. Po blond włosach nie ma śladu
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.05.2024 14:15

Aneta Zając i metamorfoza roku. Po blond włosach nie ma śladu

Aneta Zając
fot. KAPiF/Instagram

Gwiazda “Pierwszej miłości” przeszła metamorfozę. Aneta Zając pochwaliła się nową fryzurą w mediach społecznościowych. Fani nie kryją zachwytu.

Aneta Zając na szklanym ekranie

Aneta Zając jako dziecko była jedną z solistek zespołu “Fasolki”. Ukończyła studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku. Zagrała wtedy w serialu “Na dobre i na złe”, a następnym tytułem w jej dorobku była “Plebania”. Największą popularność przyniosła jej rola Marysi Domańskiej. 

Aktorka wzięła również udział w programach rozrywkowych. W 2008 roku była uczestniczką formatu "Jak oni śpiewają". Kilka lat później wystąpiła w pierwszej edycji “Tańca z gwiazdami” w stacji telewizyjnej Polsat. Aneta Zając zwyciężyła program w parze ze Stefano Terrazzino i sięgnęła po Kryształową Kulę. 

Aneta Zając pokazała synów i po chwili zaczęła się tłumaczyć. Zarzucili jej hipokryzję Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając byli parą w "Pierwszej miłości" i prywatnie. Po latach rozstali się z hukiem

Życie prywatne Anety Zając

Wiele lat temu w mediach było głośno na temat związku Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. Duet od 2003 roku grał parę w serialu “Pierwsza miłość”, a uczucia przeniosły się też na sferę prywatną. Po sześciu latach związku doczekali się synów bliźniaków, Michała i Roberta. Jednak już po narodzinach dzieci, ku zaskoczeniu opinii publicznej, para postanowiła się rozstać. 

Mikołaj Krawczyk szybko związał się z inną aktorką “Pierwszej miłości”, Agnieszką Włodarczyk. Zakochani opowiadali w wywiadach o łączącym ich uczuciu, a Zając została sama z chłopcami, którzy urodzeni jako wcześniaki, wymagali rehabilitacji. Aneta i Mikołaj przez lata toczyli spór o opiekę nad dziećmi i alimenty. Dziś aktorka pozostaje singielką i skupia się na wychowywaniu synów. 

Metamorfoza Anety Zając

Aneta Zając zaskoczyła swoich obserwatorów i podzieliła się w mediach społecznościowych efektami metamorfozy, którą przeszła. Gwiazda “Pierwszej miłości” od lat jest znana z blond kosmyków. Nowa fotografia na Instagramie przedstawia jednak Anetę w czarnych krótkich włosach i grzywce. Okazuje się, że jest to nowe wcielenie granej przez nią postaci, czyli Dominiki, siostry bliźniaczki Marii z serialu “Pierwsza miłość”. Fani są zachwyceni nowym lookiem bohaterki.

  • Super,  coś czuję że Dominika znowu nabroi skoro goni ją policja.
  • Dominisia znowu coś nawywijała?
  • Wow ale pięknie Pani wygląda w tym kolorze włosów.
  • Ja też lubię Panią, i w postać Dominiki. Pani wszystkie rolę zagra - pisali fani aktorki. 

Co myślicie o Anecie Zając w takim wydaniu?

Aneta Zając, fot. Instagram
Aneta Zając, fot. Instagram 
Aneta Zając, fot. KAPiF
Aneta Zając, fot. KAPiF