Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zdruzgotana Małgorzata Kożuchowska wydała komunikat, załączyła zdjęcie z synem. "Mój Jaś też ma 8 lat"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 09.05.2023 08:15

Zdruzgotana Małgorzata Kożuchowska wydała komunikat, załączyła zdjęcie z synem. "Mój Jaś też ma 8 lat"

Małgorzata Kożuchowska
KAPiF

Małgorzata Kożuchowska zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym nawiązała do tragedii, która spotkała ośmioletniego Kamila z Częstochowy. Dramatem chłopca żyła do niedawna cała Polska. 

Wstrząsające doniesienia na temat śmierci dziecka maltretowanego przez własnego ojczyma obiegły kraj jak błyskawica. Do tych smutnych informacji odniosło się już wiele znanych osób życia publicznego, w tym również gwiazd. 

Małgorzata Kożuchowska szczęśliwą mamą

Małgorzata Kożuchowska została mamą w 2014 r., gdy po sześciu latach od ślubu z jej mężem Bartłomiejem Wróblewskim, na świat przyszedł synek pary, Jan Franciszek. Gwiazda bardzo strzeże jego prywatności. 

Dziś chłopiec ma już osiem lat, czyli dokładnie tyle, ile w chwili swojej śmierci miał Kamil z Częstochowy - chłopiec, o którym w ostatnim czasie rozpisywały się wszystkie media w kraju. Dziecko zmarło w wyniku odniesionych ran. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w fikuśnym bikini. Kiedy ona tak schudła?

Dramat Kamila z Częstochowy

Chłopiec był katowany przez własnego ojczyma. Mężczyzna miał wielokrotnie bić dziecko, a nawet rzucić nim o piec i oblać wrzątkiem. W wyniku ataku dziecko nabawiło się oparzeń, które były później niestosownie leczone przez jego matkę. 

Opiekunowie ośmiolatka trafili do aresztu, a sam Kamil do szpitala, gdzie bezskutecznie próbowano ratować jego życie. Ostatecznie chłopiec zmarł, o czym w poniedziałek rozpisywały się media w całej Polsce. 

Małgorzata Kożuchowska żyje dramatem Kamila z Częstochowy

Informacje o bestialskim maltretowaniu dziecka nie uszły uwadze wielu osób publicznych, w tym gwiazd. Poruszający wpis na swoim Instagramie opublikowała m.in. Małgorzata Kożuchowska, która zaapelowała do wszystkich Polaków

- Mój Jaś ma też osiem lat… To jeszcze wciąż mały bezbronny chłopiec! Chrońmy swoje dzieci i cudze, jeśli trzeba! Reagujmy! Kamil dwa razy uciekał z domu! Nie bez powodu! Teraz jest już za późno. Nie dla obojętności i przemocy! - czytamy w poście zamieszczonym przez aktorkę. 

Zobacz zdjęcia: 

Małgorzata Kożuchowska.jpg
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_