Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żmijewski zabrał na premierę swoją piękną żonę! Było o krok od rozstania, ale przetrwali i już tyle lat razem!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 22:56

Żmijewski zabrał na premierę swoją piękną żonę! Było o krok od rozstania, ale przetrwali i już tyle lat razem!

Artur Żmijewski, fot. KAPiF
Artur Żmijewski, fot. KAPiF

Artur Żmijewski świętuje swój sukces - pełnometrażowy debiut reżyserski, który miał w czwartek uroczystą premierę. Na evencie twórca pojawił się u boku ukochanej żony. Niewielu wie, że w przeszłości para o mało się nie rozstała. Wszystko przez pewną znaną blondynkę!

Artur Żmijewski świętuje

Artur Żmijewski debiutuje jako reżyser. Już od najbliższego piątku w kinach w całej Polsce podziwiać będzie można pierwsze pełnometrażowy film aktora, który postanowił sprawdzić się w nowej roli.

Gwiazdor szybko postanowił wypłynąć na szerokie wody. Porwał się bowiem na istną klasykę - serię “Sami swoi”. Obraz stworzony przez Żmijewskiego to prequel, opowiadający historię słynnego filmowego konfliktu.

Na wyjątkowej uroczystej premierze artyście towarzyszyła ukochana żona, Paulina. Choć małżeństwo jest niemal nierozłączne, w przeszłości o mało nie doszło do rozstania. Wszystko za sprawą pewnej aktorki.

Gwiazdy na premierze "Sami swoi": Żmijewski, Dymna, Baka, Zamachowski Artur Żmijewski ma do siebie żal. Nie tak wyobrażał sobie pierwsze lata ojcostwa

Artur i Paulina Żmijewscy. Historia miłości

Artur Żmijewski poznał swoją przyszłą małżonkę jeszcze w czasach licealnych. Paulina była o dwa lata młodsza i szybko skradła serce przyszłego filmowego amanta. W 1992 r. para zdecydowała się sformalizować swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu.

Małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Wiktora, Karola oraz Ewy. Rodzina zamieszkała w Chotomowie pod Warszawą. Dziś wszystkie pociechy państwa Żmijewskich są już dorosłe i podążają własnymi ścieżkami zawodowymi.

Choć związek Artura Żmijewskiego i jego żony wydaje się być idealny, w przeszłości niewiele brakowało, by doszło do nieoczekiwanego rozstania. Stało się to w czasie, gdy przyszły gwiazdor udał się na studia.

Artur Żmijewski o krok od rozstania?

Artur Żmijewski udał się na studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Podczas swojej edukacji poznał Magdalenę Wójcik, znanej między innymi z serialu “Codzienna 2 m. 3”.

Wpadła mu w oko śliczna, długowłosa blondynka o namiętnych ustach. […] Wywarła wtedy na nim tak wielkie wrażenie, że zupełnie stracił głowę i zerwał z Pauliną - opowiadali znajomi aktora w rozmowie z magazynem “Świat & Ludzie”.

Ostatecznie Artur Żmijewski zdecydował się powrócić do swojej ukochanej Pauliny, a wnioskując po stażu ich związku, wszystko wskazuje na to, że podjął dobrą decyzję. Dziś para wciąż potrafi zafascynować swoim entuzjazmem i wzajemnym uczuciem. Poniżej zobaczycie, jak pieknie wyglądali na premierze.

Artur Żmijewski z żoną
Artur Żmijewski z żoną Pauliną na premierze filmu “Sami swoi. Początek”, fot. KAPiF
Artur Żmijewski z żoną
Artur Żmijewski z żoną Pauliną na premierze filmu “Sami swoi. Początek”, fot. KAPiF
Artur Żmijewski z żoną
Artur Żmijewski z żoną Pauliną na premierze filmu “Sami swoi. Początek”, fot. KAPiF