Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Znamy datę pogrzebu aktora "M jak miłość". Fani dalej nie mogą pogodzić się ze śmiercią Jakuba Ulewicza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.07.2023 10:14

Znamy datę pogrzebu aktora "M jak miłość". Fani dalej nie mogą pogodzić się ze śmiercią Jakuba Ulewicza

Jakub Ulewicz, M jak miłość
Pogrzeb Jakuba Ulewicza, fot. Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Wiadomość o śmierci Jakuba Ulewicza pogrążyła w żałobie fanów serialu "M jak miłość". Teraz znane są szczegóły na temat ostatniego pożegnania artysty. Już niedługo rodzina i przyjaciele będą mogli oddać mu hołd.

Nie żyje Jakub Ulewicz z serialu "M jak miłość"

Aktor zaraz po skończeniu studiów dołączył do teatru, gdzie stawiał pierwsze kroki w zawodzie. Największą popularność przyniosły mu jednak role telewizyjnej. Widzowie TVP mogli sporadycznie oglądać go w serialu "M jak miłość" gdzie wcielał się w lekarza.

Jakub Ulewicz występował także w m.in.: "Na Wspólnej", "Barwach szczęścia", "Blondynce", "Komisarzu Alexie", a przez prawie dwie dekady współpracował z  Teatrem Polskim w Bydgoszczy.

To właśnie pracownicy tamtejszej placówki pożegnali członka ekipy wzruszającym wpisem.

Maja Hyży informuje o "kolejnym dziecku". Zrobiła narzeczonemu prezent zaraz po zaręczynach

Znamy datę pogrzebu Jakuba Ulewicza

Wiadomość o śmierci 56-latka pojawiła się w mediach społecznościowych pod koniec czerwca. Niedawno bydgoski teatr w porozumieniu z rodziną zmarłego przekazał kolejne szczegóły w sprawie ostatniego pożegnania artysty.

Pogrzeb Jakuba Ulewicza odbędzie się 10 lipca bieżącego roku o godzinie 14:00. Bliscy i przyjaciele będą mogli oddać mu ostatni hołd w kościele pw. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach.

Jakub Ulewicz zostanie pochowany w rodzinnym grobie

Po ceremonii żałobnicy będą mogli towarzyszyć aktorowi w jego ostatniej podróży. Zostanie on pochowany w rodzinnym grobie na pobliskim cmentarzu. Wielbiciele 56-latka nadal nie mogą uwierzyć w nagłą tragedię.

  • Wyrazy współczucia dla rodziny.
  • Piękny cmentarz nasz przytulony bydgoszczanin zasługuje, aby tam dalej grać z innymi świetnymi osobistościami..... [pisownia oryginalna - przyp.red.]