Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Janusza Korwin-Mikkego szczerze o małżeństwie. Parę dzieli spora różnica wieku
Alicja Czepli
Alicja Czepli 08.07.2021 02:00

Żona Janusza Korwin-Mikkego szczerze o małżeństwie. Parę dzieli spora różnica wieku

Janusz Korwin Mikke
Jakub Kaminski/East News

Dominika Korwin-Mikke jest żoną jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. W wywiadzie szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda życie i związek z Januszem Korwin-Mikke. Opowiedziała też o początkach ich relacji.

  • Dominika Korwin-Mikke od 5 lat jest żoną Janusza Korwina-Mikke

  • Wyznała w wywiadzie, jak wygląda małżeństwo z jednym z najpopularniejszych polityków prawicy

  • Okazało się, że podczas ich pierwszego spotkania obecna żona polityka miała zaledwie 22 lata

Janusz Korwin-Mikke jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków, słynie ze swoich obraźliwych wypowiedzi względem kobiet. Jego obecna żona jednak przekonuje, że w domowym zaciszu zachowuje się zupełnie inaczej, ma być wobec niej prawdziwym gentlemanem.

Jak wygląda małżeństwo z Januszem Korwinem-Mikke?

Dominika Korwin-Mikke jest znana przede wszystkim dzięki kontrowersyjnemu mężowi. Lider skrajnej prawicy w Polsce słynie z niewygodnych wypowiedzi, dotyczących kobiet, mniejszości rasowych, osób LGBT czy o odmiennych poglądach. W związku z tym jego małżeństwo budzi wiele ciekawości.

W trzecie małżeństwo Korwin wszedł w 2016 roku. Jego aktualna żona jest od niego młodsza aż o 45 lat, choć oboje przekonują, że nie jest to dla nich żadne utrudnienie. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, żona często towarzyszy mężowi podczas wieców czy spotkań z wyborcami.

W szczerym wywiadzie Dominika Korwin-Mikke opowiedziała, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie. Mieli się poznać w 2009, kiedy polityk był już bardzo dobrze rozpoznawalny, zaś przyszła żona miała zaledwie 22 lata. Okazuje się, że pierwsze spotkanie miało miejsce na spotkaniu sympatyków Unii Realnej.

- Byłam jego sympatyczką jedną z wielu, ale to on na mnie zwrócił uwagę - przekonuje Dominika.

Żona Janusza Korwin-Mikkego przekonuje, że polityk jest wspaniałym mężem

Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, między innymi dotyczących kobiet. W Europarlamencie przekonywał, że są słabsze, mniejsze, mniej inteligentne i powinny zarabiać mniej od mężczyzn. W związku z tym wiele osób jest zdziwionych, że w ogóle udało mu się znaleźć partnerkę.

Dominika Korwin-Mikke jednak przekonuje, że mąż w domowym zaciszu zachowuje się zupełnie inaczej. Zapewnia, że to media wybierają te najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi, by ukazać polityka w złym świetle.

- Pewne rzeczy też się wyostrza, podaje się krańcowe przykłady, żeby to było zauważalne w telewizji. Jak to się mówi, to co się mówi toczy się swoim tokiem, a (...) życie codzienne, toczy się swoimi prawami - wyznała. Opowiedziała także, że Korwin na co dzień jest romantykiem. Na pierwsze spotkanie miał jej przynieść bukiet róż, a do dziś także ma zaskakiwać żonę prezentami i niespodziankami. Wierzycie Dominice Korwin-Mikke, że jej mąż jest ideałem?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Wnuczka Millera trafiła do szpitala. Potwierdził się najgorszy scenariusz

2. Fatalne wieści płyną z domu Urbańskiej i Józefowicza

3. Jakimowicz przebił samego siebie, nawet prezenterka obok była zażenowana

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].