Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Rzeźniczaka pokazała urodzinową niespodziankę od męża i córeczki. Nie tak to sobie wyobrażała
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.02.2024 13:26

Żona Rzeźniczaka pokazała urodzinową niespodziankę od męża i córeczki. Nie tak to sobie wyobrażała

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak, fot. Instagram

Jakub Rzeźniczak od dawna budzi wokół swojej osoby wiele kontrowersji. Jesteśmy teraz świadkami jego kolejnej medialnej relacji. Ostatnio podzieli się radosną nowiną, ponieważ jego żona Paulina urodziła córeczkę. Piłkarz przygotował ukochanej niespodziankę z okazji urodzin. Chyba nie tak to miało jednak wyglądać.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zostali rodzicami

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak zaskoczyli wszystkich ogłoszeniem swojego ślubu w roku 2022. Na portalach społecznościowych udostępnili zdjęcia z eleganckimi strojami na plaży w Stanach Zjednoczonych. Okazało się szybko, że para ma ambitne plany dotyczące założenia rodziny. 

Cały okres ciąży Paulina relacjonowała w sieci. Niedawno poinformowali swoich obserwatorów o narodzinach córeczki. Antonina przyszła na świat 10 lutego 2024 roku, jednak rodzice zdecydowali się na ujawnienie tej informacji dopiero po tygodniu. Ich profile zostały zalane falą gratulacji.

Paulina dopiero po jakimś czasie w relacji na Instagramie opowiedziała o swoim samopoczuciu.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie tuż przed narodzinami dziecka przechodzą poważny kryzys? Internauci dotarli do szokujących treści Paulina Rzeźniczak prezentuje ogromny ciążowy brzuch we wspólnej sesji z mężem. "Skąd wy bierzecie takie pomysły?"

Ciąża Pauliny Rzeźniczak

Małżeństwo długo trzymało swoje radosne wieści w tajemnicy przed swoimi obserwatorami. Dopiero gdy rosnący brzuszek Pauliny Rzeźniczak stał się nieunikniony, para zdecydowała się ujawnić, że spodziewają się dziecka. Od tego momentu internauci regularnie otrzymywali kolejne sesje ciążowe przyszłych rodziców. Paulina, żona sportowca, systematycznie dzieliła się swoim samopoczuciem oraz utrzymywała kontakt z fanami.  Wszystko nagle zmieniło się pod koniec stycznia, gdy Paulina niespodziewanie zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz gdy jej córeczka pojawiła się na świecie, postanowiła wrócić do publicznej sfery i opowiedzieć, co się z nią działo przez ostatnie tygodnie.    

Chciałam Wam podziękować za wszelkie gratulacje składane w komentarzach jak i w wiadomościach prywatnych. […] Chciałam wam też podziękować za wiadomości w czasie mojej nieobecności na Instagramie. Jest mi bardzo miło, że tak wiele osób troszczy się też o mnie i że zastanawiacie się, co u mnie słychać i czym wszystko w porządku, doceniam bardzo te wiadomości. […] U nas wszystko dobrze, jesteśmy już w domku. W końcu możemy się cieszyć wspólnie spędzanym czasem - mówiła pod wpływem emocji.

Paulina Rzeźniczak w lutym obchodzi urodziny. Z tej okazji mąż i córeczka przygotowali jej małą niespodziankę.

Urodzinowa niespodzianka Pauliny Rzeźniczak

Z okazji urodzin Pauliny, jej mąż i mama przygotowali dla niej niespodziankę. Na jej Instastory widać jak Kuba w jednej ręce trzyma tort, a na drugiej ich nowo narodzoną córeczkę. Do nóżki maleństwa przywiązany jest balon z napisem “Kocham cię mamo”.

Urodzinowo – napisała Paulina.

W tym czasie jej mama otwiera racę, a przynajmniej próbuje to zrobić. Paulina na pewno nie spodziewała się, że nastąpią kłopoty techniczne. Mimo tego na pewno jest bardzo wzruszona gestem, jaki wykonali dla niej najbliżsi.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram
 Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram
Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram
Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram
Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram
Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. Instagram