Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > A to zaskoczenie! Martyna Wojciechowska pokazała światu... "nowego chłopaka". "Miłość od pierwszego wejrzenia"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.08.2023 19:21

A to zaskoczenie! Martyna Wojciechowska pokazała światu... "nowego chłopaka". "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska pokazała "nowego chłopaka", fot. KAPiF; facebook.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska od czasu rozstania z Przemysławem Kossakowskim strzegła swojej prywatności jak oka w głowie. Właśnie jednak zaskoczyła fanów bardzo osobistym wyznaniem i przestawiła wszystkim swojego „nowego chłopaka”. Wygląda imponująco.

Martyna Wojciechowska pokazała "nowego chłopaka"

Wojciechowska bardzo rzadko komentuje w sieci swoje życie prywatne. Nawet o zaręczynach z Kossakowskim dowiedzieliśmy się po czasie, a o ślubie pary nie wiedział nikt z prasy. Bolesne rozstanie z mężem i późniejszy rozwód, o którym pisali wszyscy, było tym boleśniejszą lekcją.

Ostatnio zresztą wystosowała apel do mediów po tym, jak paparazzi opublikowali w sieci zdjęcia z jej prywatnego wyjazdu z córką. Na dodatek zdjęcia eksponowały ją w stroju kąpielowym. Martynę poparło wtedy wielu znajomych z branży.

Wygląda na to, że podróżniczka sama postanowiła jednak zdradzić kilka szczegółów. O powodach jej wielkiej radości przeczytacie poniżej.

Martyna Wojciechowska.jpg
Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF
Niepokojące doniesienia o Céline Dion. Czy stało się najgorsze? Fani mają powody do zmartwień

Martyna Wojciechowska i związek z Przemkiem Kossakowskim. A teraz przyszła kolej na...?

Wojciechowska wielokrotnie się zaręczała. Dwa razy nawet odwołała ślub w ostatniej chwili. W październiku 2020 roku poślubiła Przemysława Kossakowskiego po trzech latach związku. Niestety, trzy miesiące później mężczyzna zerwał relację. Ostatnio na festiwalu Pol'and'Rock Martyna podsumowała to następująco:

Byłam żoną przez trzy miesiące, więc mogę powiedzieć, że prawie się to nie liczy. Nawet małżeństwo mi nie wyszło – mówiła do publiczności.

Teraz przyszła kolej na nową miłość. Podróżniczka opowiedziała o niej w najnowszym poście, o czym poniżej.

Martyna Wojciechowska.jpg
Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF

Martyna Wojciechowska o nowym chłopaku

A oto mój nowy chłopak! To miłość od pierwszego wejrzenia. Na zawsze. Jestem tego pewna – napisała Wojciechowska w mediach społecznościowych.

Fani zamiast osoby zobaczyli jednak… motocykl. Motoryzacja jest rzeczywiście jej wielką miłością od lat. W przeszłości prowadziła autorsko w TVN program „Automaniak”. Teraz udało się jej spełnić swoje młodzieńcze marzenie.

Dzisiaj, ponad 30 lat później, spełniłam marzenie nastoletniej Martyny. To model z limitowanej edycji z okazji jubileuszu 1992-2022, w malowaniu, które jest hołdem dla twórców tej maszyny. I nie chodzi wyłącznie o możliwości finansowe, ale o to, żeby pamiętać, co od zawsze było naszą miłością, pasją, co nas napędzało do tego, żeby robić rzeczy niemożliwe Ten właśnie model Hondy CBR był od moim największym marzeniem, ale w tamtych czasach ten związek z wielu powodów był… niemożliwy. Nieosiągalny – wyjaśniła Martyna.

A jak wam się podoba?

Martyna Wojciechowska.jpg
Martyna Wojciechowska w 2007 roku w programie “Automaniak”, fot. AKPA
Martyna Wojciechowska.jpg
Martyna Wojciechowska w 2003 roku, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska.jpg
Martyna Wojciechowska w 2009 roku, fot. KAPiF