Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. Żródło: East News/TRICOLORS, fot. instagram.com/agata_rubik/

Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. „Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte"

1 Kwiecień 2021 Adrianna BoryńAdrianna Boryń

Agata Rubik na swoim oficjalnym profilu opublikowała zdumiewające zdjęcie, przedstawiające jej osobę przed i po metamorfozie. Na zestawionych zdjęciach wyraźnie widać, że w jej wyglądzie zaszła spektakularna zmiana. Czy żona Piotra Rubika zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej? Czytając podpis pod zdjęciem, można tak właśnie pomyśleć, jednak zmiana jej wyglądu to nie zasługa skalpela, a specjalnego filtra do zdjęć.

Agata Rubik na swoim oficjalnym profilu opublikowała zestawienie dwóch zdjęć, prezentujących jej osobę. Gwiazda chciała pokazać zmianę, jaka zaszła w jej wyglądzie. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest spektakularna - jednak nieprawdziwa. Żona Piotra Rubika użyła specjalnego filtra, dzięki, któremu wyglądała jak po botoksie.

Agata Rubik skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej?

Na profilu żony Piotra Rubika pojawiła się zdumiewająca fotografia, przedstawiająca Agatę w dwóch różnych wydaniach. Gwiazda zestawiła dwa zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Pierwsze jest bardzo naturalne - Agata Rubik nie ma na nim nawet makijażu. Drugie zaś prezentuje jej odmienione oblicze, które wygląda jak po jakimś zabiegu medycyny estetycznej.

Gwiazda ma wyraźnie powiększone usta, a także uniesione policzki. Twarz jest wygładzona - wszystkie zmarszczki, nawet te mimiczne zupełnie zniknęły. Fani, mając przed oczami wyżej opisany obrazek, zareagowali bardzo emocjonalnie. Część z nich była niezwykle zdziwiona, że piękna żona Piotra Rubika zdecydowała się na tak głęboką ingerencję w swój wygląd.

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze, wiele z nich niestety było bardzo krytycznych:

Wielka tragedia. Nie żyje Mikołaj MüllerWielka tragedia. Nie żyje Mikołaj MüllerCzytaj dalej

-Okropne. Piękne kobiety tak się szpecą - napisała jedna z internautek.

-Masakra. Ale chyba takie kanony w tych czasach występują. Nic dziwnego, że pandemia i te gęby każą zakryć- podsumowała kolejna.

Agata Rubik tak świętuje Prima Aprilis

Jak widać, Agata Rubik osiągnęła zmierzony cel i przekonała część internautów, że skorzystała z usług medycyny estetycznej. Gwiazda do zdjęcia dodała również zaczepny komentarz:

-Wczoraj i dzisiaj. Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte! Miłego dnia!

Wiele osób czytając powyższy opis i patrząc na opublikowane zdjęcie, bez namysłu stwierdziło, że gwiazda świadomie sprawiła sobie nowy wygląd. Liczne grono jednak od razu zorientowało się, że to tylko żart z okazji 1 kwietnia. Niektórzy docenili nawet jej poczucie humoru:

-Ojej, przestraszyłam się, nie wiedziałam, o co chodzi ... 1 kwietnia- napisała internautka.

-Świetne Pani Agato! Ale zdecydowanie brakuje objętości na rzęsach - skomentowała kolejna.

-O Matko Jedyna wyglądasz niczym Gonia Majdanowata - podsumowała następna.

Agata Rubik nie odniosła się jednak do tych komentarzy. Trzeba jednak przyznać, że żart jej się udał.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł