Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. "Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte"
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 01.04.2021 02:00

Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie. "Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte"

Agata Rubik opublikowała zdjęcie przed i po metamorfozie.
East News/TRICOLORS, fot. instagram.com/agata_rubik/

Agata Rubik na swoim oficjalnym profilu opublikowała zestawienie dwóch zdjęć, prezentujących jej osobę. Gwiazda chciała pokazać zmianę, jaka zaszła w jej wyglądzie. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest spektakularna - jednak nieprawdziwa. Żona Piotra Rubika użyła specjalnego filtra, dzięki, któremu wyglądała jak po botoksie. 

Agata Rubik skorzystała z zabiegu medycyny estetycznej? 

Na profilu żony Piotra Rubika pojawiła się zdumiewająca fotografia, przedstawiająca Agatę w dwóch różnych wydaniach. Gwiazda zestawiła dwa zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Pierwsze jest bardzo naturalne - Agata Rubik nie ma na nim nawet makijażu. Drugie zaś prezentuje jej odmienione oblicze, które wygląda jak po jakimś zabiegu medycyny estetycznej.

Gwiazda ma wyraźnie powiększone usta, a także uniesione policzki. Twarz jest wygładzona - wszystkie zmarszczki, nawet te mimiczne zupełnie zniknęły. Fani, mając przed oczami wyżej opisany obrazek, zareagowali bardzo emocjonalnie. Część z nich była niezwykle zdziwiona, że piękna żona Piotra Rubika zdecydowała się na tak głęboką ingerencję w swój wygląd. 

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze, wiele z nich niestety było bardzo krytycznych: 

-Okropne. Piękne kobiety tak się szpecą - napisała jedna z internautek. 

-Masakra. Ale chyba takie kanony w tych czasach występują. Nic dziwnego, że pandemia i te gęby każą zakryć - podsumowała kolejna. 

Agata Rubik tak świętuje Prima Aprilis 

Jak widać, Agata Rubik osiągnęła zmierzony cel i przekonała część internautów, że skorzystała z usług medycyny estetycznej. Gwiazda do zdjęcia dodała również zaczepny komentarz: 

-Wczoraj i dzisiaj. Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte! Miłego dnia!

Wiele osób czytając powyższy opis i patrząc na opublikowane zdjęcie, bez namysłu stwierdziło, że gwiazda świadomie sprawiła sobie nowy wygląd. Liczne grono jednak od razu zorientowało się, że to tylko żart z okazji 1 kwietnia. Niektórzy docenili nawet jej poczucie humoru: 

-Ojej, przestraszyłam się, nie wiedziałam, o co chodzi ... 1 kwietnia - napisała internautka. 

-Świetne Pani Agato! Ale zdecydowanie brakuje objętości na rzęsach - skomentowała kolejna. 

-O Matko Jedyna wyglądasz niczym Gonia Majdanowata - podsumowała następna. 

Agata Rubik nie odniosła się jednak do tych komentarzy. Trzeba jednak przyznać, że żart jej się udał. 

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram