Agnieszka Chylińska Żródło: instagram.com/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska pokazała wnętrza swojego domu

24 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Odpowiedź na to pytanie mogli poznać baczni obserwatorzy social mediów wokalistki. Gdy rok temu narodowa kwarantanna uziemiła wszystkich w domach, “królowa łez” postanowiła poczytać najmłodszym fanom swoje opowieści. Dzięki temu żurawia do wnętrza domu Agnieszki Chylińskiej bezkarnie mogli zapuścić także dorośli.

  • W czasie narodowej kwarantanny Agnieszka Chylińska postanowiła umilić czas internautom
  • Piosenkarka czytała fragmenty swoich autorskich utworów literackich, przy okazji pokazując, jak mieszka
  • W domu wokalistki rządzą kolory
  • Nie brakuje tam również akcentów religijnych

Agnieszka Chylińska zasłynęła w latach 90 ubiegłego wieku, gdy współpracowała z rockowym zespołem O.N.A. Nawet po rozstaniu z formacją popularność wokalistki nie przeminęła; umocnił ją solowy album piosenkarki oraz liczne “wizyty” na wizji, między innymi te na łamach programu “Mam Talent!”, gdzie Agnieszka Chylińska “jurorowała” we wszystkich dotychczasowych edycjach. O czym nie każdy wie, piosenkarka jest również autorką książek dla dzieci.

Wiemy, jak mieszka Agnieszka Chylińska. “Królowa łez” stawia na kolory

Obserwatorzy instagramowego profilu Agnieszki Chylińskiej, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, z pewnością mogli ucieszyć się na wieść, iż słynna piosenkarka postanowiła zająć ich pociechom parę minut i poczytać im swoje opowieści. Piosenkarka jest bowiem autorką popularnej serii o Zezi, w której to skład wchodzi na przykład publikacja z 2019 roku pod tytułem “Zezia, miłość i bunt na statku”.

Wokalistka chciała w ten sposób pozostać w kontakcie z fanami oraz czytelnikami, a także przy okazji nieco umilić wszystkim trudny czas epidemii COVID-19 w Polsce, gdy przesądzono o wprowadzeniu narodowej kwarantanny. Fanom pomysł momentalnie przypadł do gustu, o czym nie omieszkali poinformować w komentarzach.

-Mam 40 lat, a słucham Twoich książek jak nastolatka. Po prostu uwielbiam - napisała jedna z internautek.

Aktorka Zuzanna Lit padła ofiarą molestowania przez wykładowcęAktorka Zuzanna Lit padła ofiarą molestowania przez wykładowcęCzytaj dalej

Była to niepowtarzalna okazja na to, by podejrzeć nieco życie prywatne Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka na co dzień raczej stroni bowiem od zainteresowania mediów i niechętnie pozwala buszować po swoim życiu osobistym.

Oceniając po próbce, z jaką mogli zapoznać się obserwatorzy oficjalnego profilu Agnieszki Chylińskiej na Instagramie, można powiedzieć, że artystka lubi otaczać się przedmiotami najróżniejszej maści. Półki i regały jej domu wypełniają książki, pamiątki i przybory do malowania. Rozmaite sprzęty piętrzą się również na podłodze.

Pełne barw są nie tylko tubki z farbami, jakie dają się przyuważyć na upublicznionych przez Agnieszkę Chylińską nagraniach. Kolorowe jest również całe wnętrze domu piosenkarki. Na jednym z kadrów możemy dostrzec nawet dziecięce malunki pokrywające ściany.

Skoro już o ścianach mowa - dom Agnieszki Chylińskiej to istna galeria sztuki. Praktycznie na każdej z gładzi można zaobserwować obrazek lub ręcznie wyszywaną ozdobę. Co ciekawe, wiele obrazków nawiązuje do religii chrześcijańskiej.

Agnieszka Chylińska o wierze

W 2018 roku, podczas promocji płyty “Pink Punk”, podczas jednego z wywiadów Agnieszka Chylińska zgodziła się nawiązać do tematu wiary. Wokalistka przyznała wówczas, że zwraca się do Boga praktycznie każdego dnia.

-Proszę Go codziennie, głównie o to, aby przeżyć dzień- wyjawiła piosenkarka.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Lelum, Instagram, Viva!

Następny artykuł