Swiatgwiazd.pl
Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Instagram/wojciech_janik_official

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o osobistej tragedii

21 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy od razu zakochali się w sobie i do tej pory są jedną z nielicznych par, których uczucie przetrwało także w normalnym życiu. Niedawno Agnieszka i Wojtek zdecydowali się na odważne wyznanie. Para zdradziła, jak wyglądały ich starania o dziecko.

Uczestnicy show "Ślub od pierwszego wrażenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Okazało się, że droga do szczęśliwego rodzicielstwa była dla zakochanych naprawdę długa i wymagająca. Agnieszka wyznała, że w przeszłości straciła aż cztery ciąże.

Tragiczna tajemnica uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Obecnie byli uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" prowadzą swój kanał na YouTube, w którym zwierzają się fanom z ich życia prywatnego. Niedawno Agnieszka i Wojtek wyjawili traumatyczną tajemnicę dotyczącą ich starań o dziecko. Para spodziewa się obecnie ich pierwszego potomka, a uczestniczka reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest już bardzo blisko rozwiązania. Teraz Agnieszka wyznała, że ma za sobą aż cztery poronienia. Gwiazdy wyznały również, że ciągłe utraty ciąż były powodem, dla którego zdecydowali się na terapię.

pjimage (17)

Justyna Kowalczyk pomogła Kamilowi Durczokowi w walce z depresją

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają za sobą cztery poronienia

Uczestnicy randkowego reality show wyjawili, jak bardzo trudny był dla nich czas po utracie drugiej ciąży. Zaraz po wyjściu ze szpitala Agnieszka musiała udać się do specjalisty i rozpocząć terapię. Kobieta wyznała, że nie mogła spotykać się ze znajomymi, którzy posiadają dzieci, bo ten widok przypominał jej o ich osobistej tragedii.

-Druga ciąża była już stratą dla mnie bardzo psychicznie ciężką. Musiała zakończyć się zabiegiem, bo już była sporą ciążą. Okazało się, że nie bije serduszko, chociaż tydzień wcześniej było wszystko super. To było poronienie, które musiało zakończyć się terapią — wyznała Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W tym trudnym okresie prawdziwym wsparciem dla Agnieszki był jej mąż Wojtek. Mężczyzna przyznaje, że musiał dać ukochanej chwilę odpoczynku, aby mogła całkowicie odciąć się od wszystkiego i wszystkich. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli już naprawdę zestresowani i wykończeni nieudanymi staraniami o dziecko.

-Miałem w domu armagedon, dzień w dzień wracanie do domu pełnego nerwów, płaczu, rozdarcia. Musiałem Agę zrozumieć, że potrzebuje oddechu, dystansu, musi odwracać głowę od innych dzieci — wyznał Wojtek Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło, a zakochani w końcu mogą być szczęśliwi. Teraz para oczekuje na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Wszyscy fani uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" gratulują małżeństwu i życzą im udanego rozwiązania, które może nastąpić w każdej chwili, bo Agnieszka jest już w naprawdę zaawansowanej ciąży.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Do sieci wpadło zdjęcie Krzan i Kammela zza kulis. Widzów TVP dosłownie zamurowało

  • Po śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji" na jaw wyszła wstrząsająca prawda. Magda Gessler zabrała głos

  • Pogrzeb Kamila Durczoka. Goście byli świadkami przykrego zbiegu okoliczności, poruszające

Źródło: Instagram.com, se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Syn Kamila Durczoka nie będzie mógł zrzec się spadku?

Czytaj więcej >

Plotki

Smutne doniesienia o synu Kamila Durczoka. Chodzi o spadek dziennikarza

Czytaj więcej >

Plotki

Sławomir i Kajra planują przeprowadzkę? Zdumiewające informacje

Czytaj więcej >

Plotki

Niebywałe doniesienia o zarobkach Huberta Urbańskiego

Czytaj więcej >
jerzy stuhr

Plotki

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca: "Z niektórymi rzeczami się już żegna"

Czytaj więcej >
MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Plotki

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

Czytaj więcej >