Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kaczorowska rozkleiła się na wizji. Tego było za wiele. „Ja też czasem płaczę”
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.01.2024 22:45

Agnieszka Kaczorowska rozkleiła się na wizji. Tego było za wiele. „Ja też czasem płaczę”

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska mówi o trudnych chwilach, fot. instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska, bardzo aktywna w mediach społecznościowych zazwyczaj dzieli się relacjami pełnymi uśmiechu i dobrego humoru. Tym razem zamieściła wideo, gdzie przekazuje smutne wiadomości. Co się stało?

Kariera taneczna Agnieszki Kaczorowskiej

Kaczorowska zaczęła tańca towarzyskiego treningi już jako 6-latka. W 2009 roku z partnerem zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich. Rok później, dzięki ciężkim treningom wygrała mistrzostwa świata w kategorii młodzieży.

Tancerka jest znana polskim telewidzom. Od lat gra Bożenkę w serialu “Klan”. Jeszcze większą rozpoznawalność przyniósł jej udział w popularnym show stacji telewizyjnej Polsat “Taniec z gwiazdami” w charakterze trenerki. 

W programie występowała od 2014 do 2018 roku. Partnerowała takim gwiazdom jak: Michał Malinowski, Nikodem Rozbicki, Antek Smykiewicz, Łukasz Kadziewicz i Rafał Maślak. Natomiast z Krzysztofem Wieszczkiem zwyciężyła show, sięgając po Kryształową Kulę.

Ostatnio poruszyła temat powrotu do formatu, ale w innej roli.

Agnieszka Kaczorowska powiększyła biust? Bystrym oczom fanów nic nie umknie Kto będzie nowym jurorem w "TzG"? Z Kaczorowską i Maserakiem walczy jeszcze jedna gwiazda

Agnieszka Kaczorowska jurorką w "Tańcu z gwiazdami"?

W rozmowie z naszą redakcją Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała czy rozważa powrót do Tańca z Gwiazdami:

Wyobrażam sobie, oczywiście, że sobie wyobrażam, natomiast w innej roli, ponieważ ja jestem taką osobą, która chce się rozwijać, podejmować nowe wyzwania i nie powtarzać tego, co już jest przeze mnie sprawdzone. Tam już byłam. Ten etap jest już zakończony, on był fantastyczny. Ja się bardzo dużo nauczyłam, bardzo dobrze go wspominam i to była niesamowita przygoda – wyznała.

Tancerka ujawniła, że jeśli miałaby powrócić to w innej roli, niż dotychczas.

Ja zakończyłam ten etap z wielu powodów i czułam, że teraz jest czas na coś nowego i tak to się wszystko ułożyło, że akurat te ostatnie lata były takimi głównie latami na bycie mamą, oczywiście jednocześnie gdzieś tam pracując. Teraz to Studio Tańca. Bardzo bym chciała, bo bardzo lubię ten program, wrócić tam w jakiejś innej roli. Zobaczymy, to są marzenia, o których trzeba głośno mówić, a co się wydarzy, to się okaże – powiedziała nam.

W związku z tym tabloidy zaczęły się rozpisywać, że jej celem jest zostanie jurorką show.

Gwiazda zamieściła nagranie w mediach społecznościowych, na którym podzieliła się z fanami smutnym wyznaniem. Co przekazała?

Agnieszka Kaczorowska "przeżywa trudne chwile". To koniec jej marzeń o fotelu jurorki?

W czwartek 11 stycznia 2024 roku popularna tancerka dodała na swoje InstaStories filmik, w którym opowiedziała o przykrych dla niej przeżyciach. Relacje zakończyła jednak pozytywnym stwierdzeniem:

Wiem, że lubicie mój profil, za to, że tutaj znajdziecie trochę pozytywnej energii, uśmiechu (..). Wiele osób w związku z tym myśli, że ja nie mam złych chwil, ja nie płaczę. Tak nie jest, ja tez płaczę i  moim życiu też są chwile trudne, nie zawsze wszystko idzie po mojej myśli, tak jak sobie zaplanowałam. Tak też jest OK. I to jest ważne, aby sobie popłakać, pobyć smutnym, pozwolić sobie na te emocje, pomyśleć na ten temat. A potem wstać, poprawić koronę i robić swoje dalej. - podzieliła się z fanami gwiazda.

Czyżby Kaczorowska była smutna, ponieważ jednak nie zostanie jurorką w “Tzg”? Nawet jeśli, to najważniejsze jest, by tak jak mówi, po upadku “wstać, poprawić koronę i robić swoje”.

Agnieszka Kaczorowska mówi o trudnych chwilach:
Agnieszka Kaczorowska mówi o trudnych chwilach: "Ja też płaczę". Tak zareagowała na wieści o nowym jury "TzG"?, fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF