Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kaczorowska powiększyła biust? Bystrym oczom fanów nic nie umknie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2024 20:01

Agnieszka Kaczorowska powiększyła biust? Bystrym oczom fanów nic nie umknie

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska powiększyła biust?, fot. KAPiF; Instagram @marek_podolczynski

Agnieszka Kaczorowska bardzo dba o swój wygląd. Zawsze podkreślała jednak, że nie podda się operacji plastycznej. Fani zobaczyli najnowsze zdjęcie i zaczęli się zastanawiać… Czy tancerka powiększyła biust?

Agnieszka Kaczorowska: operacje plastyczne

Kaczorowska słynie ze zdecydowanych poglądów, także w kwestii operacji plastycznych. Już ponad dekadę temu w jednym z wywiadów zadeklarowała, że nigdy nie będzie ingerować w swoją urodę takimi metodami.

Nigdy nie poddam się zabiegom inwazyjnym! Nigdy nie zrobię sobie operacji plastycznej. Wszyscy się starzeją i taka jest kolej rzeczy, trzeba się z tym pogodzić i robić to z godnością Najważniejsze to dbać o siebie, pielęgnować i zdrowo się odżywiać – mówiła Agnieszka w 2013 roku.

Gwiazda „Klanu” była jednak wielokrotnie oskarżana przez internautów o kreowanie fałszywej, sztucznie cukierkowej wizji swojego życia w mediach społecznościowych. Czy wyidealizowany obraz dotyczy też jej wyglądu? Szczegóły poniżej.

Kto będzie nowym jurorem w "TzG"? Z Kaczorowską i Maserakiem walczy jeszcze jedna gwiazda Sceny przy choince w domu Kaczorowskiej zgorszyły fanów. Chyba nie tak to miało wyglądać

Agnieszka Kaczorowska na nowych zdjęciach

Była trenerka „Tańca z gwiazdami” jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Kaczorowska regularnie publikuje na Instagramie nowe zdjęcia i filmy. Tym razem dodała artystyczną, czarno-białą fotografię, na której pozuje w sportowym staniku.

Patrząc przed siebie… Będąc tutaj – napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Melancholijna fotografia, na której jednak wyraźnie podkreślony jest dekolt aktorki, wywołała dociekliwe pytania internautów. Jedna z fanek wprost zapytała o operację plastyczną. Jaką usłyszała odpowiedź? O tym przeczytacie poniżej.

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF

Czy Agnieszka Kaczorowska powiększyła biust?

Czasem internauci nie znają żadnych granic, jeżeli chodzi o bezpośrednie pytania, skierowane do gwiazd. Tak było i w tym przypadku. Nowe zdjęcie Kaczorowskiej wywołało wątpliwości.

Piersi sobie powiększyłaś? – zagaiła jedna z komentujących.

Tancerka jest przyzwyczajona do rozmów z fanami, często też wdaje się z nimi w burzliwe dyskusje. Tym razem odpowiedziała z pełnym spokojem:

Założyłam push-up – odpisała wścibskiej fance.

Świat Gwiazd rozmawiał niedawno z Agnieszką, także na temat wpływu hejtu na jej życie. Wywiad z gwiazdą przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska, fot. KAPiF
Agnieszka Kaczorowska z mężem
Agnieszka Kaczorowska z mężem, fot. KAPiF