Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Włodarczyk

instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk planuje opuścić Polskę na zimę. Już wybrała cel

9 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. W dniu porodu jej życie wywróciło się do góry nogami. Tymczasem z jej najnowszego wpisu w sieci wynika, że niebawem zmieni się jeszcze bardziej. Celebrytka podjęła trudną decyzję.

  • Agnieszka Włodarczyk została mamą

  • Aktorka planuje wyjechać z Polski

  • Celebrytka już wybrała cel

Od samego początku Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieliła się z fanami swoim szczęściem. Na Instagramie regularnie prezentowała rosnący brzuszek, a zaraz po narodzinach synka, pochwaliła się jego pierwszym zdjęciem. Teraz przekazała bardzo ważną wiadomość.

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Na początku lipca tego roku Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł chłopiec, który otrzymał imię Milan. Dumna mama szybko zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie maluszka.

Andrzej i Patrycja Sołtysik

Żona Andrzeja Sołtysika opowiedziała o zagrożonej ciąży. Dziś jeszcze bardziej docenia macierzyństwo

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Od dnia porodu Włodarczyk regularnie dzieli się z obserwatorami, a w szczególności z obserwatorkami, swoimi doświadczeniami jako młoda mama. Nie ukrywała, że początki nie były dla niej łaskawe. (Więcej tutaj)

Aktorka chętnie też zwraca się do internautów po pomoc. Ostatnio radziła się ich w kwestii podróży z noworodkiem, choć jednocześnie podkreśliła, że póki co nie wyobraża sobie dalekich wycieczek. Wygląda jednak na to, że wystarczyło kilka tygodni, by diametralnie zmieniła zdanie.

Uwielbiana aktorka wyjeżdża z Polski

Pod swoim ostatnim postem na Instagramie Agnieszka Włodarczyk opowiedziała o trudnej decyzji, którą podjęła razem z ukochanym. Okazuje się, że zamierzają całą trójką wyjechać z Polski!

Na szczęście aktorka nie planuje wyprowadzić się z kraju na zawsze, jednak jak zdradziła, będą to całkiem długie wakacje. Para chce bowiem uciec od tutejszej zimy w ciepłe miejsce. Z wpisu celebrytki wynika, że już udało im się obrać cel, jednak póki co nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów.

- Nie będę ukrywać, że planujemy uciec od zimy w Polsce. Wybraliśmy w końcu destynacje, chociaż pomysłów było sporo. Główne założenia wyjazdowe to: w miarę wysoka temperatura jak na zimę i dużo słonecznych dni, dobre miejsce do treningów Roberta, cywilizowane szpitale - odpukać, mili ludzie, dobra kuchnia, wynajem domu nie za miliony monet (od tym względem Gili nas rozpieściło). Oczywiście wszystko może się szybko zmienić, u nas to normalne, ale póki co miejsce mamy ustalone. Ciekawe, czy się domyślacie gdzie - czytamy.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >