Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.01.2023 14:07

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

Agnieszka Włodarczyk
fot. KAPiF

Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się z internautami kadrami z prywatnego życia. Niedawno coraz częściej zaprasza do wspólnych zdjęć i nagrań mamę. Obserwatorzy są pod wrażeniem łączących ich relacji.

Aktorka rozpoczęła pracę w show-biznesie w młodym wieku. Jako nastolatka wzięła udział w filmie "Sara", gdzie wcieliła się w tytułową postać. Choć produkcja spotkała się z wieloma kontrowersjami związanymi również z odważnymi scenami z udziałem nieletniej wtedy gwiazdy, Agnieszka Włodarczyk zyskała popularność. W wyzwaniach z show-biznesem pomagała jej mama.

Agnieszka Włodarczyk mogła liczyć na wsparcie mamy. Co wiadomo o kobiecie?

Po głośnej roli w kryminale początkująca gwiazda na stałe zadomowiła się wśród telewizyjnych programów. Na koncie ma udziały w takich hitach jak m.in.: "Taniec z gwiazdami", "Jak oni śpiewają" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Podczas rozwoju aktorskiej kariery mogła liczyć na wsparcie mamy, która była najważniejszą osobą w jej rodzinie. Rodzice Agnieszki Włodarczyk rozstali się, gdy dziewczynka miała zaledwie dwa lata. Ojciec, marynarz, nie był w stanie zaopiekować się córką, dlatego została ona przy matce.

Anna Stasiukiewicz po rozwodzie znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. W trójkę stworzyli prawdziwą rodzinę, a małżeństwo doczekało się nawet wspólnego syna, Roberta.

Agnieszka Włodarczyk w mediach społecznościowych chętnie pokazuje kulisy prywatnego życia, w którym jej mama gra ważną rolę. Niedawno mogła spełnić się w obowiązkach babci, a każdy post kobiet wywołuje pozytywną reakcję internautów.

Agnieszka Włodarczyk tworzy zgrany zespół z mamą

Aktorka w lipcu 2021 roku poznała smak macierzyństwa, gdy na świat przyszedł jej syn, Milan. Wraz z chłopcem często odwiedza rodzinne strony, a na instagramowym profilu można zobaczyć, że babcia malucha aktywnie uczestniczy w jego wychowaniu.

Trzeba przyznać, że Anna Stasiukiewicz odnalazła sekret wiecznie młodego wyglądu. Pod publikowanymi przez jej córkę zdjęciami internauci często zachwalają wygląd kobiety. Agnieszka Włodarczyk zdecydowanie odziedziczyła urodę po matce.

Piękną masz mamę.

— Gdzie ta mama? To raczej siostra!!!

— Piękne, zgrabne, fajnie się na Was patrzy kobietki. [...] A tak ogólnie to macie Panie cudowną relację jako matka i córka, tu raczej widać dwie przyjaciółki, które się kochają i fajnie się ze sobą bawią — zachwalano.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: dziendobry.tvn.pl