Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Włodarczyk podsumowuje macierzyństwo: „Nie jestem perfekcyjną panią domu"
Karol Osiński
Karol Osiński 23.11.2021 01:00

Włodarczyk podsumowuje macierzyństwo: „Nie jestem perfekcyjną panią domu"

Agnieszka Włodarczyk
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk od jakiegoś czasu mieszka ze swoją rodziną w słonecznej Marbelli, gdzie w stu procentach poświęca się domu i macierzyństwu. Jak twierdzi, nie zawsze jest to dla niej takie proste, ponieważ „Nie jest perfekcyjną panią domu".

40-latka na jakiś czas odstawiła na bok karierę aktorską po to, by skupić się na wychowywaniu swojego synka, Milana. Dodatkowo prężnie rozwija się jako influencerka. To wszystko sprawia, że nie zawsze może w pełni skupić się na opiece domem.

Agnieszka Włodarczyk o macierzyństwie

Młode mamy doskonale wiedzą, że opieka nad malutkim dzieckiem nie jest prostym zadaniem, a dokładając do tego utrzymanie porządku w całym domu, wówczas niejednokrotnie brakuje czasu dla samych siebie.

Każdego dnia Agnieszka Włodarczyk przekonuje się, że konieczność skupiania pełnej uwagi na dziecku równa się z poświęceniem dla innych rzeczy. Po przeprowadzce do Marbelli musi również zajmować się całym domem, co często jest dla niej za trudne.

Chociaż aktorstwo zeszło dla niej na drugi plan, to bez przerwy rozwija swoją działalność w mediach społecznościowych, o czym chętnie mówi, nagrywając filmy i pisząc pod zdjęciami. W swoim ostatnim wpisie przyznała, że nie jest perfekcyjną Panią domu i ciężko jest ogarnąć jej cały dom bez niani i gosposi.

- Nie jestem perfekcyjną panią domu. Ciężko jest wszystko ogarnąć w dzisiejszych czasach - szczególnie, gdy się ma małe dziecko, nie ma się niani ani pomocy domowej. Staram się "normalnie funkcjonować", staję czasami na głowie, by ogarnąć wszystko, co trzeba - napisała Agnieszka Włodarczyk. Co ciekawe, w komentarzach można znaleźć mnóstwo opinii, w których kobiety zgadzają się z aktorką, jednak jest również wiele sprzeciwiających się jej zdaniu, twierdząc, że bez pracy spokojnie może sobie dać radę z utrzymaniem domu. A wy, jak uważacie?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].