Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Setki tysięcy złotych dla Agnieszki Woźniak-Starak. Po zwolnieniu "DDTVN" dostała nową pracę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.10.2023 20:18

Setki tysięcy złotych dla Agnieszki Woźniak-Starak. Po zwolnieniu "DDTVN" dostała nową pracę

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pracę, fot. KAPiF

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała się co prawda z rolą prowadzącej w „Dzień dobry TVN”, ale wygląda na to, że nie będzie stratna finansowo. Właśnie ogłosiła, że ma nową pracę. Podzieliła się ekscytującymi wieściami, prezentując niezwykły film. Tymczasem media szacują już, ile mogła na tym zarobić.

Agnieszka Woźniak-Starak straciła pracę w "Dzień dobry TVN". Co dalej?

Aga Woźniak-Starak pracuje w stacji TVN od 2013 roku. Pełniła tam wiele funkcji, ale od dłuższego czasu była znana głównie z bycia prowadzącą w śniadaniówce kanału, „Dzień dobry TVN”. W czerwcu jednak pożegnała się z programem, podobnie jak wielu innych prowadzących. Dla niej nie oznaczało to jednak końca pracy w tej stacji.

Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych – mogliśmy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu władz TVN.

Jeszcze niedawno Agnieszka brylowała w pięknej, niebieskiej kreacji na prezentacji jesiennej ramówki TVN. A co czeka ją teraz? Poniżej ekscytujące wieści.

Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak na jesiennej ramówce TVN, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak na jesiennej ramówce TVN, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy na jesiennej ramówce TVN. Przed obiektywem czuła się jak modelka

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pracę, co będzie robić?

Woźniak-Starak w polskim show-biznesie jest znana od dawna. Popularność pozwoliła jej zebrać na Instagramie niemal 660 tysięcy obserwujących ją fanów. Nic więc dziwnego, że jest tak smakowitym kąskiem dla wielu marek, które pragną przyciągnąć odbiorców, reklamując się dzięki znanym nazwiskom. Dziennikarka właśnie ogłosiła, że została główną ambasadorką nowego sklepu internetowego z kosmetykami i perfumami.

To nowy, fantastyczny sklep online z suplementami diety, kosmetykami oraz akcesoriami wellness & spa. Jako twarz ogólnopolskiej kampanii czuję się świetnie, bo zdrowie i równowaga w życiu są dla mnie kluczowe. Lubię o siebie dbać i bardzo cenię wsparcie profesjonalistów. Platformę wyróżnia holistyczne podejście, w tym indywidualna ankieta zdrowia czy porady ekspertów (dietetyków, fryzjerów etc.) – pochwaliła się Agnieszka.

Teraz media szacują, ile dziennikarka może zarobić jako twarz tak dużej kampanii. Kwota jest oszałamiająca. Poniżej możecie też zobaczyć nagranie promujące całą akcję.

Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak w studiu “DDTVN”, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF

Ile zarobi Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak jako twarz ogólnopolskiej kampanii sklepu TheGloow, według portalu “Super Express”, może zarobić kolosalne pieniądze. Serwis szacuje, że kwota może nawet sięgać 500 tysięcy złotych. Skąd tak duża suma?

Kiedyś tego typu stawki były czymś normalnym w przypadku największych gwiazd. Oczywiście wraz z upływem czasu, przeróżnymi zmianami na rynku, inflacją oraz gustami klientów kwoty te bywają zmienne, a na tak wysokie zarobki mogą liczyć nieliczni. Jednak duże kampanie i głośne nazwiska wciąż wiążą się z tak wysokimi kontraktami.

Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Agnieszka Woźniak-Starak.jpg
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF

Źródło: Super Express