Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agustin Egurrola wspomina pracę w TVN. Bartek Jędrzejak nie wytrzymał. "Wstyd"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.03.2023 15:57

Agustin Egurrola wspomina pracę w TVN. Bartek Jędrzejak nie wytrzymał. "Wstyd"

Bartek Jędrzejak, Agustin Egurrola
KAPiF

Bartek Jędrzejak w gorzkich słowach skomentował jeden z wpisów w mediach społecznościowych dotyczący Agustina Egurroli. Widać wyraźnie, że prezenter wciąż nie wybaczył mu rezygnacji ze współpracy z TVN-em na rzecz TVP. 

Transfer Agustina Egurroli do państwowej telewizji wzbudził istne trzęsienie ziemi w polskich mediach. Choć do dziś emocje zdążyły opaść, niektórym wciąż udziela się atmosfera, która panowała, gdy ogłaszano decyzję choreografa. 

Agustin Egurrola wywołuje kontrowersje

Agustin Egurrola przez długie lata związany był niemal ze wszystkimi programami tanecznymi produkowanymi przez TVN. Co więcej, w pewnym momencie został również jurorem czołowego talent show stacji, “Mam talent!”. 

Nic dziwnego, że jego nieoczekiwana decyzja o opuszczeniu stacji i nawiązaniu współpracy z krytykowaną przez kolegów z branży Telewizją Polską, wywołała tak ogromne emocje. Dziś to właśnie on odpowiada za choreografię do występów podczas najważniejszych imprez rozrywkowych organizowanych przez TVP. 

Mimo iż jest krytykowany przez przyjaciół z show-biznesu, sam Agustin Egurrola nie miał sobie nic do zarzucenia. Wielokrotnie tłumaczył w wywiadach, że zależy mu na możliwości rozwoju i udziale w ciekawych eventach tanecznych. 

Joanna Liszowska wróci do byłego mężą? Milioner ma znowu zabiegać o serce gwiazdy

Bartek Jędrzejak atakuje Agustina Egurrolę

Choć zdawałoby się, że kurz po całej aferze już opadł, a rany zaczynają się goić, nie wszyscy pogodzili się najprawdopodobniej z decyzją Agustina Egurroli. Widać to chociażby po Bartku Jędrzejaku, który w ostrych słowach skomentował jeden z postów dotyczących dawnego kolegi ze stacji

Wpis dotyczył wywiadu, którego choreograf udzielił Michałowi Figurskiemu. W rozmowie padło pytanie o TVN, a dokładnie o plotki dotyczące rzekomego reżimu w kwestii zachowania odpowiedniej wagi wśród postaci często prezentowanych przez stację. Były juror “Mam talent!” zaprzeczył, by słyszał o takim procederze. 

Spór o pieniądze?

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to temat dotyczy zazwyczaj pieniędzy. Tak było również i w tym przypadku. Bartek Jędrzejak w swoim komentarzu ironicznie wyraził nadzieję, że Agustin Egurrola opowiedział w wywiadzie Plejady również o swoich zarobkach w TVN. 

- Ciekawe czy opowie ile zarobił w TVN w związku, dosłownie, z całkowitą obsługą taneczną Tańca z Gwiazdami, sylwestrów, festiwali i innych imprez… Wstyd!!!! [pisownia oryginalna - przyp. red.] - czytamy w treści wypowiedzi prezentera. 

Pozostali komentatorzy zwrócili uwagę dziennikarzowi, że najprawdopodobniej ocenił wspomnianą publikację zaledwie po tytule, który w istocie, mógłby sugerować, że Agustin Egurrola wypowiadał się o swoim byłym pracodawcy w negatywnym kontekście. Należy zauważyć, że to jednak mylne przypuszczenie. 

Zobacz zdjęcia: 

plejada.jpg
fot. instagram.com/plejadapl
Bartek Jędrzejak.jpg
fot. KAPiF
Bartek Jędrzejak 2.jpg
fot. KAPiF
Agustin Egurrola.jpg
fot. KAPiF
Agustin Egurrola 2.jpg
fot. KAPiF