Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Stylistka Roberta i Anny Lewandowskich zdradza kulisy ich życia. Spędziła z nimi mnóstwo czasu, tak ich ocenia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2023 12:15

Stylistka Roberta i Anny Lewandowskich zdradza kulisy ich życia. Spędziła z nimi mnóstwo czasu, tak ich ocenia

Anna i Robert Lewandowsccy
fot. KAPiF

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny zachwycili, tym razem na premierze dokumentu "Lewandowski Nieznany", a to między innymi dzięki stylizacjom Karli Gruszeckiej. Specjalistka wyznała nam, jak współpracuje się z najsławniejszą parą show-biznesu.

Małżeństwo od kilku lat króluje na polskich i światowych ściankach, zachwycając wyjątkowymi kreacjami. Duża w tym zasługa stylistki, która od wielu lat współpracuje z duetem. Niewiele osób jednak wie, jak zaczęła się ta owocna współpraca.

Kim jest Karla Gruszecka? Od lat ubiera Roberta i Annę Lewandowskich

Stylistka modowa już od ponad 15 lat zajmuje się światem show-biznesu i współpracowała z niejedną gwiazdą. W mediach społecznościowych dzieli się inspiracjami, które chętnie podpatruje prawie 70 tysięcy internautów.

Obecnie to współpraca z Anną i Robertem Lewandowskimi zajmuje jej najwięcej czasu i uwagi. Już od pięciu lat tworzy niepowtarzane stylizacje, którymi zachwycają się media na całym świecie.

Myślę, że Ania z Robertem są najlepszą polską wizytówką na świecie. Pracuje się z nimi doskonale. Nigdy nie narzekam na bark wrażeń, ale uważam, że jest to współpraca na poziomie światowym — przyznała stylistka.

W rozmowie z nami Karla Gruszecka przyznała, że ich relacja już dawno wyszła poza jedynie strefę zawodową. Zdradziła, jakimi ludźmi prywatnie jest małżeństwo.

Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał twarz Izy. Kocha ją na zabój, poznali się w windzie

Łączy ich nie tylko praca

Karla Gruszecka od pięciu lat odpowiada za stylizacje małżeństwa i nie ukrywa, że wieloletnia współpraca bardzo ich do siebie zbliżyła. Za fleszem aparatów i kamerami Robert i Anna Lewandowscy są ciepłym, rodzinnym małżeństwem.

Są naprawę rodzinni, świetni. Tak naprawdę można powiedzieć, że się mocno kolegujemy. To już nie jest dla mnie praca, tylko czysta przyjemność — przyznała nam stylistka.

Co więcej, w rozmowie ze Światem Gwiazd przyznała, że niedawno miała okazję spędzić czas również z córkami pary. Wspólnie spędzili minionego Sylwestra. 

Para zachwyca przy każdym wystąpieniu

Pokaz przedpremierowy o życiu Roberta Lewandowskiego tylko udowodnił, że piłkarz i trenerka fitnessu świetnie potrafią zaprezentować się przed tłumem fotografów. Ze względu na ogromną popularność i ich kreacje muszą zostać zapamiętane na długo.

Podczas wizyt w Polsce wielokrotnie zachwycali prezentowanymi stylizacjami. Owocna współpraca, która opiera się także na koleżeńskich relacjach, z pewnością jeszcze wiele razy sprawi, że z wrażenia będziemy przecierać oczy na widok Roberta i Anny Lewandowskich.

Zobacz zdjęcia:

Anna i Robert Lewandowsccy (8).jpg
fot. KAPiF
Anna Lewandowska (31).jpg
fot. KAPiF
Anna Lewandowska (30).jpg
fot. KAPiF
Anna i Robert Lewandowsccy (9).jpg
fot. KAPiF