Swiatgwiazd.pl
 Z ostatniej chwili

Świat Gwiazd

Akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak. Gwiazda odpowie za swoje wykroczenie

20 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

W środę 20 września do Sądu Rejonowego Warszawa-Mokotów wpłynął akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak. Wokalistka zespołu BAJM odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jakie konsekwencje mogą spotkać popularną piosenkarkę?

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak

Jak donosi PAP, prokurator Aleksandra Skrzyniarz, pełniąca również funkcję rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowała agencję prasową o wpłynięciu aktu oskarżenia przeciwko Beacie Kozidrak.

Krzysztof Krawczyk

Na grobie Krzysztofa Krawczyka rozbłysną światła i zagra muzyka

CZYTAJ DALEJ

-Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w środę 20 września. Prokuratura zarzuca oskarżonej popełnienie czynu opisanego w art. 178a p. 1 kodeksu karnego, czyli kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2" - wyznała rzecznika warszawskiej Prokuratury Okręgowej Aleksandra Skrzyniarz

Beata Kozidrak odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu

Jak wynika z ustaleń warszawskiej prokuratury, Beata Kozidrak powadziła samochód w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło 1 września 2021 roku około godziny 19:40. Po przebadaniu gwiazdy okazało się, że ma ona 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

O sytuacji z udziałem wokalistki zespołu BAJM poinformowali policję pozostali kierowcy, którzy zauważyli dziwne zachowanie kierującej pojazdem. Według świadków Beata Kozidrak miała gwałtownie zbliżać się do innych pojazdów, zmieniać pasy ruchu, wjeżdżać na krawężniki i stwarzać swoim sposobem jazdy niebezpieczeństwo na drodze. Co więcej, to właśnie pozostali kierowcy uniemożliwili piosenkarce ucieczkę ze skrzyżowania ulicy Batorego i alei Niepodległości do czasu pojawienia się funkcjonariuszy.

Podczas rozmowy z policją Beata Kozidrak przyznała się do spożywania dzień wcześniej wina. Według artystki wypiła ona wówczas około 1 litr alkoholu. Jednakże później, już na komendzie, gwiazda odmówiła składania zeznań w tej sprawie. Wobec wokalistki zespołu BAJM nie zastosowano wówczas żadnych środków zapobiegawczych, oprócz zabezpieczenia jej prawa jazdy. Beata Kozidrak nie była wcześniej karana, a kierowany przez nią samochód jest jej własnością.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Stylizacje Agaty Dudy, które mogą cię zaskoczyć. Niebywałe, co włożyła Pierwsza dama

Slajd 1 z 3

Kreacja Agaty Dudy

Agata Duda potrafi zadać szyku w każdej sytuacji. Jej kreacje zaskakują, zawsze jednak widać w nich klasę. W tym przypadku postawiła na pastelowe barwy, które sprawiają, że wygląda elegancko i przyjaźnie. Z jakiej okazji założyła tę kreację? "Na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano statuetki Lodołamacze 2021. Konkurs, który nagradza pracodawców wspierających aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, od lat odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta." - czytamy na Instagramie.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Na topie

Barbara Kurdej-Szatan ponownie zabrała głos ws. imigrantów

Czytaj więcej >

Na topie

TVP zorganizuje specjalny koncert. Jacek Kurski przekazał ważną informację

Czytaj więcej >

Na topie

Brat Kamila Durczoka pożegnał go w poruszający sposób

Czytaj więcej >
blik

Na topie

Weź udział w Blikomanii i zgarnij nagrody pieniężne!

Czytaj więcej >

Na topie

Trwa pogrzeb Kamila Durczoka

Czytaj więcej >
andrzej urny

Na topie

Nie żyje Andrzej Urny. Był związany m.in. z zespołami Perfect i Dżem

Czytaj więcej >