Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Domańska rozstała się z ojcem swojego dziecka, będąc w połogu. Ujawniła kulisy swoich związków
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.05.2023 11:21

Aleksandra Domańska rozstała się z ojcem swojego dziecka, będąc w połogu. Ujawniła kulisy swoich związków

Aleksandra Domańska
fot. KAPiF

Aleksandra Domańska w najnowszej rozmowie z Żurnalistą otworzyła się na temat poprzednich związków. Aktorce wielokrotnie nie udawało się zbudować trwałej relacji. Ostatni partner wyznał szokującą opinię na jej temat.

W mediach społecznościowych aktorka raczej stara się chronić swoją prywatność, jednak ostatnio w podcaście zdradziła szczegóły przebytych relacji z mężczyznami. Wielokrotnie łamano jej serce, a ojciec jej dziecka zostawił ją krótko po narodzinach syna.

Pierwsza miłość Aleksandry Domańskiej złamała jej serce

Aktorka w swoim życiu przeszła przez niejedno rozczarowanie, jednak nikt nie zapomina tego pierwszego razu. W rozmowie z Żurnalistą wspomniała o swoim chłopaku i rozstaniu. Wiele lat zajęło jej ponowne otworzenie się na miłość.

Jak rozstałam się z pierwszym chłopakiem, to nie byłam w stanie się zakochać przez następne pięć lat — przyznała.

Następnie przyszedł czas na przelotne romanse i kolejne złamane serca. Wydawało się, że ojciec jej dziecka będzie tym jedynym.

Małgorzata Foremniak straciła przytomność w pracy. Lekarz nie gryzł się w język, "aktorzy są nienormalni"

Aleksandra Domańska wciąż nie ma szczęścia do mężczyzn

Aktorka dba o prywatność i przez długi czas nawet w mediach społecznościowych nie wypowiadała się na temat syna oraz jego ojca. Podczas wywiadu postanowiła jednak zdradzić szczegóły tego rozstania.

Okazuje się, że związek rozpadł się, gdy gwiazda była jeszcze w połogu. Dla świeżo upieczonej mamy takie doświadczenie musiało nieść ze sobą wiele emocji.

To rozstanie, to zupełnie inna kategoria. Bo to było rozstanie w połogu, to był niezwykły czas dla mnie — wspominała Aleksandra Domańska.

Ostatni partner przyznał, że się jej bał

W podcaście aktorka otworzyła się na także na temat najbardziej aktualnego zerwania. Okazuje się, że tym razem jej partner postanowił od niej odejść z dość nieoczywistego powodu. Podczas rozmowy miał przyznać, że się jej boi.

No a ostatnio też miałam chłopaka i też się rozstaliśmy. I to było o tyle trudne, że on mi powiedział wprost: "Ola ja się ciebie boję" i to bolało — wspominała.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Pudelek