Swiatgwiazd.pl
Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach

Pawel Wodzynski/East News

Kwaśniewska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Mała Ola rozczuliła wszystkich

1 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się na swoim Instagramie rozczulającym zdjęciem z dzieciństwa. Opatrzyła je zabawnym podpisem.

  • Aleksandra Kwaśniewska często dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z prywatnego archiwum

  • Dziś postanowiła wrócić pamięcią do czasów szkolnych

  • Opatrzyła zdjęcie małej Oli komicznym podpisem

Aleksandra Kwaśniewska słynie ze swojego dystansu i poczucia humoru. Postanowiła dziś w typowy dla siebie sposób pozdrowić dzieci i młodzież wracających do szkół.

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła poruszające zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta Polski wykorzystała swoją popularność i od kilku lat jest już obecna na ekranach telewizorów i nagłówkach gazet.

Ostatnimi czasy córka polityka stała się także bardzo aktywna w sieci, prowadzi popularny profil na Instagramie, który w tym momencie obserwuje aż ponad 200 tysięcy internautów. Często dzieli się tam nie tylko swoimi prywatnymi selfie, ale także zdjęciami z domowego albumu. Niedawno wrzuciła do sieci zdjęcie rodziców z czasów młodości (więcej tutaj).

Kwaśniewska słynie także ze swojego dystansu i poczucia humoru. Często nawet o poważnych rzeczach i ważnych dla niej aspektach potrafi się wypowiadać w iście komediowy sposób. Dziś postanowiła w typowy dla siebie sposób przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała w czasach szkolnych. Internauci są zachwyceni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aleksandra Kwaśniewska o powrocie do szkoły

Na swoim Instagramie córka byłego prezydenta podzieliła się zdjęciem sprzed lat, z czasów gdy sama chodziła do szkoły. Możemy na nim zobaczyć uroczą dziewczynkę z burzą jasnych włosów. Jednak poza rozczulającym zdjęciem, dużo uwagi przyciągnął jego komediowy aspekt.

Mała Aleksandra Kwaśniewska siedzi przy stole nad książeczką z różnymi zadaniami, typowymi dla szkoły podstawowej. Opiera swoją głowę o ramię, na jej twarzy zobaczyć możemy niezadowoloną i zmęczoną minę. Celebrytka uznała to za świetne podsumowanie jej lat szkolnych, które — jak się okazuje — nie były dla niej najmilsze.

- Drogie dzieci, jak co roku, pamiętamy podpisała swoje zabawne zdjęcie.


Internauci są zachwyceni zdjęciem i zabawnym podpisem. Swoje rozbawienie w komentarzach wyraziła między innymi Zofia Zborowska. Niektórzy byli skłonni także do humorystycznych porównań.

- To zdjęcie przedstawia stan naszej oświaty - skomentował jeden z internautów.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >