Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Allan Krupa ma nową dziewczynę. Jest śliczna i piekielnie bogata. To córka milionera!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.10.2023 08:13

Allan Krupa ma nową dziewczynę. Jest śliczna i piekielnie bogata. To córka milionera!

Allan Krupa ma nową dziewczynę, fot. KAPiF; TRICOLORS/East News
Allan Krupa ma nową dziewczynę, fot. KAPiF; TRICOLORS/East News

Allan Krupa niezbyt długo rozpaczał po rozstaniu z Angeliką, o którym całkiem niedawno donosiły media. Wszystko wskazuje na to, że syn Edyty Górniak odnalazł nowy obiekt westchnień, a jego ukochana, podobnie jak on, próbuje swoich sił w muzyce.

Allan Krupa: kariera i związki

Allan Krupa stawia swoje pierwsze kroki w rodzimym show-biznesie. 19-latek nagrał kilka utworów, do których zrealizował również teledyski. Początkowo na salonach pojawiał się w towarzystwie swojej mamy. Teraz coraz częściej decyduje się pokazywać na branżowych imprezach w pojedynkę.

Nie da się ukryć, że syn Edyty Górniak rozwija skrzydła. Nieco bardziej od jego twórczości, reporterów interesuje jednak jego życie prywatne, w którym ostatnio sporo się dzieje. Allan rozstał się niedawno ze swoją dotychczasową partnerką Angeliką, z którą jeszcze jakiś czas temu snuł ślubne plany. Dziś to już jednak bezpowrotna przeszłość, o czym świadczą doniesienia portalu Shownews.

Allan Krupa (1).png
Allan Krupa i Edyta Górniak, fot. KAPiF
Syn Edyty Górniak chciał przejść na Islam. Wspomniał o Koranie Tyle pieniędzy Allan Krupa potrzebuje do szczęśliwego życia. Podał konkretną sumę

Allan Krupa ma nową dziewczynę

Wspomniany serwis informuje, że Allan Krupa ponownie jest zakochany. Jego serce skradła młodsza o rok Nicol Pniewska, która podobnie jak on, próbuje swoich sił w show-biznesie. Na koncie ma nawet pierwszy teledysk, który kosztował podobno aż 700 tys. zł.

Nastolatka edukuje się w Stanach Zjednoczonych, co najwyraźniej nie stanowi jednak przeszkody w kontaktach z synem Edyty Górniak. Problemem nie są też z pewnością pieniądze na transport do Polski i z powrotem - dziewczyna jest bowiem córką znanego milionera!

Allan Krupa (2).png
Allan Krupa ma nową dziewczynę, fot. KAPiF

Kim jest nowa dziewczyna Allana Krupy?

“Chyba 100 koła na sobie mam, szafa pełna jest na każdy brand” śpiewa w swojej piosence Nicol Pniewska. Nie ma się co dziwić, jej ojcem jest wszak Bart Pniewski, znany w sieci jako Highbart - stylista i projektant, pod którego skrzydłami swoje nowe designerskie “ja” odkrył podobno sam Allan Krupa.

Na Instagramie nastolatki pojawiły się już pierwsze zdjęcia z synem Edyty Górniak. Czyżby na naszych oczach rodziła się jedna z najciekawszych par polskiego show-biznesu?

Nicol Pniewska (1).png
Nicol Pniewska i Allan Krupa, fot. instagram.com/nicolpniewska
Nicol Pniewska (2).png
Nicol Pniewska nową dziewczyną Allana Krupy? Fot. instagram.com/nicolpniewska
Nicol Pniewska (3).png
Nicol Pniewska, podobnie jak Allan Krupa, próbuje swoich sił w muzyce, fot. instagram.com/nicolpniewska

Źródło: shownews.pl