Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Nejman z brodą i opaską na włosach. Jak zmienił się gwiazdor "Złotopolskich"?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 24.01.2023 09:12

Andrzej Nejman z brodą i opaską na włosach. Jak zmienił się gwiazdor "Złotopolskich"?

Andrzej Nejman
fot. KAPiF

Andrzej Nejman to aktor teatralny i filmowy, znany z takich produkcji jak "Złotopolscy", "Poranek Kojota" czy "Spona". W ciągu ostatnich dziesięciu lat pojawił się tylko w dwóch filmach, a jego kariera aktorska ucichła. Ostatnio paparazzi przyłapali go na meczu siatkówki, aktor zmienił się nie do poznania.

Wszyscy go pamiętają jako Waldka ze "Złotopolskich", obecnie pracuje jako dyrektor Teatru Kwadrat i rzadko pojawia się w produkcjach filmowych.

Andrzej Nejman: jak dziś wygląda?

W niedzielę aktor postanowił pokibicować podczas meczu Projekt Warszawa — Skra Bełchatów. Na trybunach towarzyszył mu syn, z którym wspólnie dopingował siatkarzy. Na zdjęciach można zauważyć, że aktor zmienił się nie do poznania. Zapuścił dłuższe włosy, które przytrzymuje czarna opaska oraz brodę.

W 1998 roku aktor poślubił Małgorzatę, absolwentkę Szkoły Głównej Handlowej. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, 16-letniego syna Jakuba i 13-letniej córki Marty. Rodzina rzadko pojawia się na branżowych imprezach czy czerwonym dywanie. Ostatnio jednak Andrzej pojawił się z synem w "Dzień Dobry TVN" gdzie wspólnie opowiedzieli, jak łączą obowiązki zawodowe z rodzinnymi.

Andrzej Nejman: kariera

Andrzej Nejman jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na ekranie zadebiutował już jako 8-latek w filmie "Rozalka Olaboga". Od tego czasu jego kariera stopniowo nabierała rozpędu. Aktor grał wielu popularnych produkcjach takich jak "Tylko miłość" czy "Szaleńcy". Na ekranie ostatnio mogliśmy go zobaczyć w filmie "Żeby nie było śladów" i serialu "Piękni i bezrobotni" z 2021 roku. Od 1998 roku aktor związany jest z Teatrem Kwadrat. Po raz pierwszy zagrał w teatrze w przedstawieniu "Biznes" wcielając się w Kurta Hoffmana. Od 2010 roku pełni w nim funkcję dyrektora.

Reżyserowanie i bycie dyrektorem zawsze zabiera czas aktorstwu, ale ja nie jestem jakimś wybitnym aktorem, który musi tylko grać i grać, bo polska czy europejska kultura na tym straci. Jeśli ktoś chce mnie zatrudnić w charakterze aktora, bardzo się polecam. Choć jeśli nie będę grał dwa, trzy miesiące, a nawet pół roku, to czy świat na tym straci? Staram się robić różne rzeczy: prowadzę teatr miejski, tłumaczę sztuki, gram, ale nic na siłę – powiedział aktor w rozmowie z "Faktem".

Andrzej Nejman
Andrzej Nejman fot. KAPiF
Andrzej Nejman i jego syn
Andrzej Nejman i jego syn, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!