Swiatgwiazd.pl
Andrzej Nejman

fot. KAPiF

Andrzej Nejman z brodą i opaską na włosach. Jak zmienił się gwiazdor "Złotopolskich"?

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Andrzej Nejman to aktor teatralny i filmowy, znany z takich produkcji jak "Złotopolscy", "Poranek Kojota" czy "Spona". W ciągu ostatnich dziesięciu lat pojawił się tylko w dwóch filmach, a jego kariera aktorska ucichła. Ostatnio paparazzi przyłapali go na meczu siatkówki, aktor zmienił się nie do poznania.

Wszyscy go pamiętają jako Waldka ze "Złotopolskich", obecnie pracuje jako dyrektor Teatru Kwadrat i rzadko pojawia się w produkcjach filmowych.

Andrzej Nejman: jak dziś wygląda?

W niedzielę aktor postanowił pokibicować podczas meczu Projekt Warszawa — Skra Bełchatów. Na trybunach towarzyszył mu syn, z którym wspólnie dopingował siatkarzy. Na zdjęciach można zauważyć, że aktor zmienił się nie do poznania. Zapuścił dłuższe włosy, które przytrzymuje czarna opaska oraz brodę.

W 1998 roku aktor poślubił Małgorzatę, absolwentkę Szkoły Głównej Handlowej. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, 16-letniego syna Jakuba i 13-letniej córki Marty. Rodzina rzadko pojawia się na branżowych imprezach czy czerwonym dywanie. Ostatnio jednak Andrzej pojawił się z synem w "Dzień Dobry TVN" gdzie wspólnie opowiedzieli, jak łączą obowiązki zawodowe z rodzinnymi.

Doda EA

Doda pojawiła się w programie TVP. "Po 13 latach znowu mam ten zaszczyt"

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Nejman: kariera

Andrzej Nejman jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Na ekranie zadebiutował już jako 8-latek w filmie "Rozalka Olaboga". Od tego czasu jego kariera stopniowo nabierała rozpędu. Aktor grał wielu popularnych produkcjach takich jak "Tylko miłość" czy "Szaleńcy". Na ekranie ostatnio mogliśmy go zobaczyć w filmie "Żeby nie było śladów" i serialu "Piękni i bezrobotni" z 2021 roku.

Od 1998 roku aktor związany jest z Teatrem Kwadrat. Po raz pierwszy zagrał w teatrze w przedstawieniu "Biznes" wcielając się w Kurta Hoffmana. Od 2010 roku pełni w nim funkcję dyrektora.

Reżyserowanie i bycie dyrektorem zawsze zabiera czas aktorstwu, ale ja nie jestem jakimś wybitnym aktorem, który musi tylko grać i grać, bo polska czy europejska kultura na tym straci. Jeśli ktoś chce mnie zatrudnić w charakterze aktora, bardzo się polecam. Choć jeśli nie będę grał dwa, trzy miesiące, a nawet pół roku, to czy świat na tym straci? Staram się robić różne rzeczy: prowadzę teatr miejski, tłumaczę sztuki, gram, ale nic na siłę – powiedział aktor w rozmowie z "Faktem".

Andrzej Nejman

Andrzej Nejman fot. KAPiF

Andrzej Nejman i jego syn

Andrzej Nejman i jego syn, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Katarzyna Dowbor, Jesienna ramówka Polsatu 2013r, fot. TRICOLORS/East News, Magda Gessler, dzień prasowy kanałów lifestylowych TVN, fot. TRICOLORS/East News, Małgorzata Rozenek-Majdan, Dzień Dobry TVN - event prasowy, fot. Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy, które rozwiodły się i zachowały nazwiska mężów. W Polsce jest ich więcej, niż można przypuszczać

Rozwód wcale nie musi oznaczać powrotu do panieńskiego nazwiska. Miano po mężu decyduje się zachować nawet wiele gwiazd, zwłaszcza jeśli kojarzone są z tą formą od lat lub też nie mają złych wspomnień. Powody są jednak bardzo różne. Wybraliśmy najciekawsze przypadki tych sław, które po rozwodzie zostały przy nazwisku małżonka.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Natalia CieślakAutor

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

W takich warunkach mieszka Jolanta Pieńkowska. Jej mąż to miliarder

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Matki, żony i kochanki": Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Czytaj więcej >
Leonard Pietraszak z żoną, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Od lat czekał na wybaczenie syna, w trakcie pierwszego małżeństwa poznał drugą żonę. Tak żył Leonard Pietraszak

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Narzeczony Małgorzaty Ohme skomentował doniesienia o rozstaniu. Za nimi trudny czas

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Kim jest żona Tomasza Szczepanika z zespołu Pectus? Muzyk był o krok od ślubu z inną

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Małgorzata Ohme też rozstała się z narzeczonym? Nieoczekiwane doniesienia

Czytaj więcej >