Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wielki debiut dzieci Ani Dąbrowskiej na salonach. Staś i Melania to wykapana mama
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.06.2024 21:05

Wielki debiut dzieci Ani Dąbrowskiej na salonach. Staś i Melania to wykapana mama

Ania Dąbrowska
fot. KAPiF

Ania Dąbrowska na co dzień ukrywa swoje życie prywatne. Jej fani dopiero dziś mogli zobaczyć, jak teraz wyglądają jej dzieci. Stanisław i Melania wyglądają jak kopie piosenkarki, mamy zdjęcia.

Ania Dąbrowska: dzieci, związki, rozstanie

Ania Dąbrowska przez wiele lat związana była z Pawłem Jóźwickim. Mężczyzna zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia, kiedy tylko zobaczył ją w “Idolu”.

Nie widziałem, żeby ktoś tak śpiewał. Oszalałem, bez dwóch zdań. Jakaś dziewczyna w programie telewizyjnym, w kiepskiej sukience. A ja siedzę przed telewizorem, czuję, jak mi po plecach płynie rzeka potu. To było bezdyskusyjne – mówił Paweł w programie “Z tymi, co się znają”.

Kiedy Dąbrowska i Jóźwicki poznali się na gruncie zawodowym, szybko między nimi zaiskrzyło. I choć ich związek nie przetrwał, doczekali się dwójki dzieci. W 2010 roku na świat przyszedł Stanisław, a w 2013 urodziła się Melania. Teraz piosenkarka postanowiła zabrać pociechy na premierę głośnego filmu. Jak wyglądają?

Eleganckie gwiazdy na imprezie HBO Max: Wieniawa, Rozenek, Wojciechowska, Wędzikowska Natasza pod osłoną nocy za rękę z przystojniakiem. Wcześniej Józefowicz ogłosił rozstanie

Ania Dąbrowska z dziećmi na premierze "W głowie się nie mieści 2"

Dąbrowska zabrała syna Stanisława i córkę Melanię na premierę drugiej części filmu Pixara “W głowie się nie mieści”. Produkcja w reżyserii Kelseya Manna wchodzi do kin 12 czerwca, ale dziś odbyła się jego premiera, na której zaroiło się od gwiazd (więcej zdjęć z imprezy tutaj). Pierwsza część animacji o emocjach, jakie targają psychiką dorastającej dziewczynki Riley była wielkim hitem, nic więc dziwnego, że tak wiele osób ucieszyła jej kontynuacja.

Piosenkarka założyła na tę okazję długą, czarną sukienkę z koronkowymi aplikacjami. Jej pociechy postawiły na młodzieżowy, luźny styl. 14-letni Staś ma długie włosy! Na premierze pojawił się błękitnej bluzie i beżowych, szerokich spodniach. Jego 11-letnia siostra Melania wybrała retro styl: białe jeansy z poszarpanymi nogawkami i bluzkę w klimacie wczesnych lat 2000. 

Zdjęcia obojga znajdziecie poniżej, podobnie jak szczegóły na temat rozstania ich rodziców.

Dlaczego Ania Dąbrowska rozstała się z mężem?

Ania i Paweł mają obecnie poprawne relacje, przede wszystkim ze względu na dzieci. Były mąż piosenkarki ma zresztą bardzo samokrytyczny stosunek do tego, jakim był partnerem dla Dąbrowskiej.

Zawsze chciałem mieszkać z zajebistą piosenkarką. Jak mógłbyś nie być zaborczy, jak masz takie coś. Byłem okropny. Prawdopodobnie dlatego nie jesteśmy razem – wyznał z pełną szczerością w "Z tymi, co się znają".

Z kolei Dąbrowska wspominała ich rozstanie w “Twoim Stylu”. O przyczynach zakończenia związku mówiła jednak bardzo ogólnie.

Z byłym partnerem jesteśmy w dobrej komitywie. Pełna zgoda. Każdemu z nas zależy, żeby spędzić jak najwięcej czasu z dziećmi. Życie weryfikuje każdy ideał. Trzeba się sobie przyglądać i brać pod uwagę wszystkie możliwe aspekty – wyjaśniała Ania.

Jakiś czas temu głośno było o decyzji Dąbrowskiej, by nie chrzcić dzieci. W rozmowie z Żurnalistą wyjaśniła, że choć rozumie osoby wierzące i to, że sakramenty są im potrzebne w życiu, ona jednak ma inne podejście.

Ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolę, żeby same podjęły decyzję o tym, czego chcą. Jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary, czegokolwiek, w wieku dziewięciu lat? Wydaje mi się, że znikome – mówiła Dąbrowska.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają teraz Staś i Melania. Prawda, że podobni do mamy?

Ania Dąbrowska, dzieci, Stanisław i Melania, nowe zdjęcia, jak wyglądają, premiera filmu
Ania Dąbrowska z synem i córką na premierze filmu “W głowie się nie mieści 2”, fot. KAPiF
Ania Dąbrowska, dzieci, Stanisław i Melania, nowe zdjęcia, jak wyglądają, premiera filmu
Ania Dąbrowska z synem i córką na premierze filmu “W głowie się nie mieści 2”, fot. KAPiF
Ania Dąbrowska, dzieci, Stanisław i Melania, nowe zdjęcia, jak wyglądają, premiera filmu
Ania Dąbrowska z synem i córką na premierze filmu “W głowie się nie mieści 2”, fot. KAPiF