Swiatgwiazd.pl
Anna Lewandowska pokazała Klarę

Instagram.com annalewandowskahpba

Ania Lewandowska pokazała twarz córki. Fani są zgodni, Klara to skóra zdjęta z ojca. "Oczy po tacie"

27 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Anna Lewandowska długo unikała pokazywania twarzy swojej córki w mediach społecznościowych. W końcu jednak zdecydowała się odsłonić buzię małej Klary, a fani są zachwyceni. Uważają, że dziewczynka to wykapany tata.

Anna Lewandowska często wstawia na swoje media społecznościowe zdjęcia pokazujące nie tylko jej życie zawodowe, ale też prywatne. Ostatnio na przykład chwaliła się, jak jeździła z mężem i dziećmi na sankach, przypominając, jak ważna jest choćby odrobina ruchu na świeżym powietrzu podczas pandemii. Zawsze jednak pilnowała, by na żadnej fotografii nie było widać twarzy jej dzieci. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Anna Lewandowska w końcu pokazała Klarę

Chyba każdy pamięta słynny mecz, podczas którego Robert Lewandowski włożył piłkę pod koszulkę i przyłożył do ust kciuk podczas obiegania boiska. Wtedy kibice jak i fani pary byli wniebowzięci - na świat miało przyjść ich pierwsze dziecko.

Gdy w 2017 roku na świat przyszła Klara, wszyscy byli zachwyceni i czekali na moment, gdy małżeństwo, tak jak wiele innych znanych par, pokaże twarz noworodka. Tak się jednak nie stało. Oboje dbali o anonimowość swojego dziecka. Nigdy nie wstawiali zdjęć, na których widoczna byłaby buzia córeczki. Najczęściej pokazywali ją od tyłu lub z odwróconą główką.

Zdaje się, że fani już przywykli do tajemniczości Lewandowskich. Musieli być ogromnie zdziwieni, gdy na Instagramie żony piłkarza pokazał się post okraszony zdjęciem, na którym widać twarz Klary.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie, na którym klęczy w czarnym stroju do ćwiczeń, z jedną ręką w rękawicy bokserskiej, a drugą uniesioną jakby do ciosu. Na jej plecach leży leży córeczka, trzymająca ją rączkami za szyję i wystająca ponad ramieniem mamy.

- Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować potrzebna jest równowaga. Nie chodzi tylko o dobrą zabawę i wyluzowanie – rozwijanie w sobie wewnętrznego dziecka niesie za sobą szereg korzyści: dobry humor i śmiech obniżają poziom stresu, ciekawość świata pozwala nam odnajdywać nowe pasje i zainteresowania, naturalny brak strachu sprawia, że chętniej próbujemy nowych rzeczy, jesteśmy bardziej otwarci na innych ludzi, potrawy i doświadczenia. Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich! - napisała w poście.

Choć nie widać całej jej twarzy, to po raz pierwszy widoczne są oczy, nosek i jasne włosy dziewczynki. Od razu widać zjawiskowy, ciemny kolor oczu. Fani są zachwyceni i nie mogą się nachwalić Klary, widząc w niej ogromne podobieństwo do Roberta Lewandowskiego.

- Oczy po tacie - napisała internautka.

- Klara to cały Robert - dodała inna.

- Wspaniała motywacja. Dobry przykład jest mega ważny, a Ty i Twój mąż jesteście wspaniałą inspiracją dla wszystkich a przede wszystkim dla swoich córek. Ja do wyzwania wciągnęłam tym razem swojego męża, ale mój 6 latek też dużo treningów z nami wykonał - chwali kolejna.

- Ja wczoraj zaczęłam wyzwanie i córka 6 lat ćwiczy ze mną na tyle ile może a jak ma dość to dopinguje żebym ja nie przestała - wyznała następna.

Jak widać, Anna Lewandowska zabiera córeczkę na swoje treningi. Kto wie, być może w przyszłości ta podzieli zainteresowanie i talent mamy do sportu. Na razie widać, że szkrab ma wiele radości z ćwiczeń.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Wydało się, co Agata Duda robi na co dzień. Kto by pomyślał

  • Ewa Drzyzga walczyła z ciężką chorobą. W TV nic nie było widać

  • Ewa Błaszczyk nie wytrzymała. Zabrała głos ws. Polaka z Plymouth

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >