Agata Duda robi to codziennie Żródło: Piotr Molecki/East News

Agata Duda codziennie pomaga potrzebującym. Rzadko jednak zabiera głos publicznie

27 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Agata Duda sporadycznie zabiera głos na forum publicznym, co nierzadko jest krytykowane przez Polaków. Nie oznacza to jednak, że Pierwsza Dama jest obojętna wobec obywateli. Sam prezydent ujawnił, że jego żona codziennie pomaga potrzebującym.

Agata Duda stale pojawia się na świeczniku, choć nie zawsze są ku temu pochlebne powody. Tym razem Polacy zdecydowanie mają powody do dumy. Ujawniono, że Pierwsza Dama każdego dnia rozwozi obiady dla powstańców warszawskich.

Niewiarygodne, co codziennie robi Agata Duda

Jak przytacza Super Express, żona prezydenta RP stara się aktywnie uczestniczyć w życiu najbardziej potrzebujących Polaków, choć mówi o tym niezwykle rzadko. Pierwsza Dama niejednokrotnie już podkreślała, że woli robić, zamiast mówić, dlatego nic dziwnego, że wielu nie ma nawet pojęcia o szerokim wachlarzu jej działalności.

Nie tak dawno sam Andrzej Duda, jak podaje SE, opowiedział o działalności charytatywnej, którą Agata Duda zajmuje się codziennie przez pięć dni w tygodniu. Pierwsza Dama jest bowiem wolontariuszką Fundacji "Nie zapomnij o nas”.

Moja żona Agata jest wolontariuszem Fundacji „Nie zapomnij o nas”, od 3 listopada codziennie przez 5 dni w tygodniu rozwozi obiady dla powstańców warszawskich oraz kombatantów w ramach akcji Obiadów dla Bohaterów - mówił prezydent w wywiadzie dla tygodnika "Sieci”.

Karol Strasburger szczerze o małżeństwie. „Jak żona jest młodsza i ładna, musi zdradzaćKarol Strasburger szczerze o małżeństwie. „Jak żona jest młodsza i ładna, musi zdradzać"Czytaj dalej

Teraz Polacy nie powinni mieć już żadnych wątpliwości co do aktywności Pierwszej Damy w ich życiu.

Warto wspomnieć, że Agata Duda często stara się również spotykać z młodzieżą, a na początku pandemii koronawirusa zdarzyło jej się odbyć rozmowy online z uczniami. Pierwsza Dama dba więc nie tylko o potrzebujących Polaków, ale też tych, którzy dopiero zaczynają swoje dorosłe życie.

Być może tych kilka słów ze strony męża zmotywuje ją do częstszych wypowiedzi na forum publicznym. Polacy zdają się niecierpliwie na to czekać.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express

Następny artykuł