Swiatgwiazd.pl
Aktorka Song Yoo-jung nie żyje

swiatgwiazd.pl

Nie żyje 26-letnia aktorka Song Yoo-yung znana z popularnych seriali. Zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach

26 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung. 26-letnia gwiazda serialu "Make Your Wish" zmarła w swoim domu w zagadkowych okolicznościach. Nad ustaleniem dokładnej przyczyny zgonu pracują funkcjonariusze koreańskiej policji.

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung. – wstrząsającą informację przekazała w poniedziałek agencja Sublime Artist. 26-latka była wielką nadzieją kina koreańskiego. Widzowie pokochali ją za rolę Han Da-won w serialu „Make Your Wish”.

- Opuściła nas aktorka Song Yoo-jung. Była dobrą przyjaciółką, która wszystkich obdarzała promiennym uśmiechem. Przede wszystkim była też wspaniałą aktorką, która grała z pasją większą, niż ktokolwiek inny – czytamy na profilu agencji.

Zagadkowa śmierć 26-letniej aktorki

Jak wynika z doniesień południowokoreańskich mediów, policja znalazła ciało Song Yoo-jung w jej mieszkaniu. Wcześniej do funkcjonariuszy miał zgłosić się zaniepokojony ojciec aktorki, który od dłuższego czasu nie umiał się z nią skontaktować. Mundurowi wstępnie wykluczyli morderstwo.

Prace koreańskich funkcjonariuszy wciąż trwają. Jak dotąd nie podali oni dokładnej przyczyny śmierci aktorki. W mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się jednak spekulacje, że 26-letnia gwiazda mogła popełnić samobójstwo.

Jak ustalił Onet, w ostatnich latach na terenie Korei Południowej odnotowano całą falę samobójstw wśród młodych celebrytów. W 2017 roku życie odebrał sobie gwiazdor k-popu Kim Jong-hyun, natomiast w październiku 2019 na ten desperacki krok zdecydowała się 25-letnia piosenkarka Sulli.

Na liście samobójstw znajduje się także 28-letnia Goo Hara, którą koreańczycy znali z zespołu Kara. W obliczu takich danych są niemal pewni, że Song Yoo-jung również postanowiła targnąć się na własne życie. Policja jednak tego nie potwierdziła.

Song Yoo-jung – aktorka i modelka

26-letnia Song Yoo-jung rozpoczęła karierę nie jako aktorka, ale jako modelka – wzięła udział w projekcie branży kosmetycznej. Szybko udało jej się jednak dołączyć do obsady serialu „Make Your Wish”. Zagrała też w „Golden Rainbow”.

Po raz ostatni koreańska aktorka pojawiła się na ekranach w 2017 roku. Dołączyła wówczas do obsady serialu „School 2017”.

Dzięki kolejnym produkcjom Song Yoo-jung poszerzała grono swoich sympatyków, z którymi pozostawała w stałym kontakcie. W mediach społecznościowych wciąż obserwuje ją kilkadziesiąt tysięcy osób.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Prezes TVP z żoną lada moment zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

  • Wypomniała wiek Małgorzacie Rozenek-Majdan. Reakcja gwiazdy była natychmiastowa

  • Muzyk Lady Pank błaga wszystkich o pomoc. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie syna

Źródło: o2.pl, Instagram

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >