Aktorka Song Yoo-jung nie żyje Żródło: swiatgwiazd.pl

Nie żyje 26-letnia aktorka Song Yoo-yung znana z popularnych seriali. Zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach

26 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung. 26-letnia gwiazda serialu „Make Your Wish” zmarła w swoim domu w zagadkowych okolicznościach. Nad ustaleniem dokładnej przyczyny zgonu pracują funkcjonariusze koreańskiej policji.

Nie żyje aktorka Song Yoo-jung. – wstrząsającą informację przekazała w poniedziałek agencja Sublime Artist. 26-latka była wielką nadzieją kina koreańskiego. Widzowie pokochali ją za rolę Han Da-won w serialu „Make Your Wish”.

- Opuściła nas aktorka Song Yoo-jung. Była dobrą przyjaciółką, która wszystkich obdarzała promiennym uśmiechem. Przede wszystkim była też wspaniałą aktorką, która grała z pasją większą, niż ktokolwiek inny – czytamy na profilu agencji.

Zagadkowa śmierć 26-letniej aktorki

Jak wynika z doniesień południowokoreańskich mediów, policja znalazła ciało Song Yoo-jung w jej mieszkaniu. Wcześniej do funkcjonariuszy miał zgłosić się zaniepokojony ojciec aktorki, który od dłuższego czasu nie umiał się z nią skontaktować. Mundurowi wstępnie wykluczyli morderstwo.

Prace koreańskich funkcjonariuszy wciąż trwają. Jak dotąd nie podali oni dokładnej przyczyny śmierci aktorki. W mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się jednak spekulacje, że 26-letnia gwiazda mogła popełnić samobójstwo.

Stachursky kończy dziś 55 lat. Na nowych zdjęciach jest nie do poznaniaStachursky kończy dziś 55 lat. Na nowych zdjęciach jest nie do poznaniaCzytaj dalej

Jak ustalił Onet, w ostatnich latach na terenie Korei Południowej odnotowano całą falę samobójstw wśród młodych celebrytów. W 2017 roku życie odebrał sobie gwiazdor k-popu Kim Jong-hyun, natomiast w październiku 2019 na ten desperacki krok zdecydowała się 25-letnia piosenkarka Sulli.

Na liście samobójstw znajduje się także 28-letnia Goo Hara, którą koreańczycy znali z zespołu Kara. W obliczu takich danych są niemal pewni, że Song Yoo-jung również postanowiła targnąć się na własne życie. Policja jednak tego nie potwierdziła.

Song Yoo-jung – aktorka i modelka

26-letnia Song Yoo-jung rozpoczęła karierę nie jako aktorka, ale jako modelka – wzięła udział w projekcie branży kosmetycznej. Szybko udało jej się jednak dołączyć do obsady serialu „Make Your Wish”. Zagrała też w „Golden Rainbow”.

Po raz ostatni koreańska aktorka pojawiła się na ekranach w 2017 roku. Dołączyła wówczas do obsady serialu „School 2017”.

Dzięki kolejnym produkcjom Song Yoo-jung poszerzała grono swoich sympatyków, z którymi pozostawała w stałym kontakcie. W mediach społecznościowych wciąż obserwuje ją kilkadziesiąt tysięcy osób.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: o2.pl, Instagram

Następny artykuł