Swiatgwiazd.pl
Jacek Kurski z żoną

eastnews & TRICOLORS

Prezes TVP z żoną lada moment zostaną rodzicami. Znamy płeć dziecka

26 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Prezes TVP Jacek Kurski i jego żona, Joanna Kurska, niecierpliwie oczekują przyjścia na świat swego pierwszego, wspólnego potomka. Mają powitać nowego członka rodziny wiosną tego roku. Niedawno do mediów dotarły informacje dotyczące płci dzi

Jacek Kurski i Joanna Kurska znajdują się obecnie w centrum medialnego zainteresowania. To między innymi z powodu błogosławionego stanu Joanny; dziecko ma przyjść na świat już za kilka miesięcy. Joanna Kurska (wcześniej Klimek) jest drugą żoną prezesa TVP.

Jacek Kurski niecierpliwie oczekuje narodzin nowego członka rodziny. Będzie to chłopiec, czy dzieczynka?

Małżeństwo z Joanną nie jest pierwszym w życiu prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Mężczyzna był już żonaty z Moniką Mucek - związek został zawarty w 1991 roku i oficjalnie zakończony rozwodem w roku 2015. Z pierwszego małżeństwa Kurski doczekał się trójki dzieci: Antoniego, Zuzanny i Olgierda.

Życie prezesa TVP ponownie zmieniło się w 2018 roku, kiedy to postanowił połączyć się węzłem małżeńskim z Joanną Klimek. Imię i nazwisko “Jacek Kurski” teraz znów często pojawia się na ustach wielu Polek i Polaków, za co odpowiada między innymi ciąża jego partnerki. Już niebawem mężczyzna powita na świecie swoje czwarte dziecko.

Wieść o ciąży szybko obiegła media. Nie minęło wiele czasu, a w sieci pojawiły się informacje dotyczące płci spodziewanego potomka. Według doniesień SuperExpressu małżeństwo przywita na świecie córeczkę.

Informator tabloidu ma przekazywać, iż zarówno Jacek Kurski, jak i jego żona, nie mogą doczekać się narodzin córki. W mediach pojawiła się również wiadomość o tym, że przyszła mama ma czuć się dobrze.

- Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki - miał przekazać informator SuperExpressu.

Niewiadomą pozostaje wciąż kwestia imienia dziecka. Jacek Kurski i jego żona na razie nie podzielili się swoimi propozycjami. Niewykluczone, że za jakiś czas domysły dobiegną końca, a para sama oficjalnie przedstawi “kandydatki” do tej roli.

Podczas gdy Jacek Kurski zarządza telewizją publiczną, Joanna Kurska zawodowo trudni się dziennikarstwem. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Gdańskim przez parę lat pracowała w telewizji swojego przyszłego męża, między innymi przy produkcji programu “Na celowniku”. Po krótkiej przerwie na pracę w konkurencyjnej stacji powróciła do TVP w 2016 roku, zostając wiceszefem Biura Koordynacji Programowej, a później Dyrektorem Programowym.

Jacka Kurskiego miała poznać właśnie w budynku należącym do TVP. Zarówno Jacek Kurski, jak i Joanna, mają już dzieci z poprzednich związków. Kobieta od 10 lat jest matką Filipa.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plotek.pl, fakt.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >