Swiatgwiazd.pl
Olga Frycz o samotnym macierzyństwie

instagram.com/tojafrycz

Zmotywowana Olga Frycz radzi, jak być dobrą samotną mamą. "Proszenie o pomoc nie odbierze ci statusu dobrej mamy"

25 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Olga Frycz została zapytana przez jedną z fanek o "receptę" na samotne macierzyństwo. Aktorka, która kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swojego dziecka, zwróciła szczególną uwagę na jedną rzecz. Chodzi o proszenie o po

Kilka miesięcy temu Olga Frycz rozstała się ze swoim partnerem. Dla wszystkich sympatyków było to niemałym zaskoczeniem, tym bardziej że nieco wcześniej para doczekała się dziecka, a w mediach społecznościowych deklarowali się jako szczęśliwie zakochani. Przekorny los wybrał jednak dla nich oddzielne ścieżki.

Od rozstania ex partnerzy starają się w zgodzie dzielić opieką nad dzieckiem i wciąż pozostać w przyjacielskiej relacji. Ostatnio celebrytka otworzyła się przed sympatykami i opowiedziała, jak to jest być samotną mamą. Dała też cenną radę swoim obserwatorkom.

Olga Frycz ujawnia "receptę" na samotne macierzyństwo

Uwielbiana aktorka przebywa obecnie na wakacjach. Na urlop wybrała się jednak bez dziecka, dlatego wolny czas postanowiła wykorzystać na zbliżenie się do fanów - na Instagramie zorganizowała popularne Q&A, polegające na udzielaniu przez nią odpowiedzi na zadane przez sympatyków pytania.

Większość zapytań dotyczyła dziecka gwiazdy oraz tego, jak radzi sobie z rodzicielstwem po rozstaniu. 

Jak dajesz radę miesiąc bez dziecka? - zapytała jedna z fanek.

Jakoś daję - skwitowała krótko Frycz.

W dalszej części aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na dość osobiste pytanie, dotyczące recepty na samotne macierzyństwo. 

Jak być dobrą samodzielną mamą? - napisała obserwatorka.

Frycz nie pozostawiła fanki bez odpowiedzi. W obszernej odpowiedzi przyznała, że jej samej nie udało się znaleźć idealnego klucza do sukcesu, ale jak podkreśliła, bardzo ważna jest zdrowa relacja z ojcem dziecka. Aktorka zauważyła także, że żadna samotna mama nie powinna bać się prosić o radę.

Nie mam recepty, ale chętnie też się dowiem. Myślę, że bardzo pomagają w byciu samodzielną mamą dobre relacje z tatą dziecka i taka świadomość, że jak jest już naprawdę źle i masz ochotę jeb**ć swoją głową o ścianę i naprawdę potrzebujesz czasu tylko dla siebie to, że możesz liczyć na pomoc i nie wstydzisz się o tę pomoc prosić - wyjaśniła aktorka - Ta świadomość ogólnie, że proszenie o pomoc nie odbierze ci statusu "dobrej"  mamy bardzo pomaga - dodała.

Celebrytka zwróciła też uwagę na właściwą organizację czasu z dzieckiem.

Dobra organizacja, logistyka, generalnie jakieś takie planowanie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. To lubię. Ale jednak najważniejsze, żeby się dwoje rodziców dogadywało. No i to najważniejsze - samodzielna mama to nie to samo, co mama samotna - wyjaśniła.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >