Olga Frycz o samotnym macierzyństwie Żródło: instagram.com/tojafrycz

Zmotywowana Olga Frycz radzi, jak być dobrą samotną mamą. "Proszenie o pomoc nie odbierze ci statusu dobrej mamy"

25 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Olga Frycz została zapytana przez jedną z fanek o "receptę" na samotne macierzyństwo. Aktorka, która kilka miesięcy temu rozstała się z ojcem swojego dziecka, zwróciła szczególną uwagę na jedną rzecz. Chodzi o proszenie o pomoc.

Kilka miesięcy temu Olga Frycz rozstała się ze swoim partnerem. Dla wszystkich sympatyków było to niemałym zaskoczeniem, tym bardziej że nieco wcześniej para doczekała się dziecka, a w mediach społecznościowych deklarowali się jako szczęśliwie zakochani. Przekorny los wybrał jednak dla nich oddzielne ścieżki.

Od rozstania ex partnerzy starają się w zgodzie dzielić opieką nad dzieckiem i wciąż pozostać w przyjacielskiej relacji. Ostatnio celebrytka otworzyła się przed sympatykami i opowiedziała, jak to jest być samotną mamą. Dała też cenną radę swoim obserwatorkom.

Olga Frycz ujawnia "receptę" na samotne macierzyństwo

Uwielbiana aktorka przebywa obecnie na wakacjach. Na urlop wybrała się jednak bez dziecka, dlatego wolny czas postanowiła wykorzystać na zbliżenie się do fanów - na Instagramie zorganizowała popularne Q&A, polegające na udzielaniu przez nią odpowiedzi na zadane przez sympatyków pytania.

Większość zapytań dotyczyła dziecka gwiazdy oraz tego, jak radzi sobie z rodzicielstwem po rozstaniu.

Uczestnik „Sanatorium miłości” w ogniu krytyki, wszystko przez nową sympatię. „Każdej da nadzieję, a o żadnej poważnie nie myśli”Uczestnik „Sanatorium miłości” w ogniu krytyki, wszystko przez nową sympatię. „Każdej da nadzieję, a o żadnej poważnie nie myśli”Czytaj dalej

Jak dajesz radę miesiąc bez dziecka? - zapytała jedna z fanek.

Jakoś daję - skwitowała krótko Frycz.

W dalszej części aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na dość osobiste pytanie, dotyczące recepty na samotne macierzyństwo.

Jak być dobrą samodzielną mamą? - napisała obserwatorka.

Frycz nie pozostawiła fanki bez odpowiedzi. W obszernej odpowiedzi przyznała, że jej samej nie udało się znaleźć idealnego klucza do sukcesu, ale jak podkreśliła, bardzo ważna jest zdrowa relacja z ojcem dziecka. Aktorka zauważyła także, że żadna samotna mama nie powinna bać się prosić o radę.

Nie mam recepty, ale chętnie też się dowiem. Myślę, że bardzo pomagają w byciu samodzielną mamą dobre relacje z tatą dziecka i taka świadomość, że jak jest już naprawdę źle i masz ochotę jeb**ć swoją głową o ścianę i naprawdę potrzebujesz czasu tylko dla siebie to, że możesz liczyć na pomoc i nie wstydzisz się o tę pomoc prosić - wyjaśniła aktorka - Ta świadomość ogólnie, że proszenie o pomoc nie odbierze ci statusu "dobrej" mamy bardzo pomaga - dodała.

Celebrytka zwróciła też uwagę na właściwą organizację czasu z dzieckiem.

Dobra organizacja, logistyka, generalnie jakieś takie planowanie z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. To lubię. Ale jednak najważniejsze, żeby się dwoje rodziców dogadywało. No i to najważniejsze - samodzielna mama to nie to samo, co mama samotna - wyjaśniła.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł