Magda Gessler w bojowym stroju Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 16.11.2020 Magda Gessler bez maseczki przed studiem DDTVN n/z: GESSLER MAGDALENA MAGDA

Magda Gessler pokazała się w bojowym stroju. Fani w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieli

25 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magda Gessler zaskoczyła fanów. Do najnowszego zdjęcia pozuje nie w zwiewnych i kwiecistych ubraniach, ale w stroju z motywem moro. „Wygląda pani jak prawdziwy generał” – komentują internauci.

Styl Magdy Gessler zna niemal każdy. Najpopularniejsza polska restauratorka lubuje się bowiem w kolorowych, kwiecistych i zwiewnych ubraniach. Często dobiera do nich charakterystyczne akcesoria – chustki, korale oraz okulary przeciwsłoneczne.

Magdę Gessler z tłumu wyróżnia także burza gęstych blond loków. Na najnowszym zdjęciu, które w poniedziałek wieczorem podbiło Instagram, tylko dzięki nim fani mogli poznać 67-latkę. Reszta zupełnie jej nie przypominała.

Magda Gessler w bojowym stroju

Magda Gessler regularnie korzysta z mediów społecznościowych, dzięki którym pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Restauratorka dzieli się zarówno zdjęciami z pracy, jak i z archiwum prywatnego. Ostatnia z fotografii najpewniej pochodzi z planu „Kuchennych Rewolucji”.

- KR w toku – napisała Gessler na Instagramie.

Kuba Wojewódzki przekazał smutną wiadomość. To koniec, odcina się od warszawskiej restauracji. „Rezygnuje z udziału w projekcie”Kuba Wojewódzki przekazał smutną wiadomość. To koniec, odcina się od warszawskiej restauracji. „Rezygnuje z udziału w projekcie”Czytaj dalej

Jak się okazało, rozbudowany opis zdjęcia nie był potrzebny, bo to nie on był najważniejszy. Głównym bohaterem fotografii stał się strój 67-latki, który od razu przyciągnął wzrok tysięcy internautów. Większość z nich była zachwycona, porównując restauratorkę do generała.

- Madzia na wojskowo, pasuje pani mundur – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Wygląda pani jak prawdziwa generał, pani Madziu – przyznała kolejna.

Magda Gessler w „Kuchennych rewolucjach”

Największą popularność w polskim show-biznesie przyniosły Magdzie Gessler „Kuchenne rewolucje”. Pierwszy odcinek programu, podczas którego restauratorka odwiedza polskie restauracje, został wyemitowany 6 marca 2010 roku na antenie TVN.

Branża gastronomiczna mocno ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa. Restauratorom i w tym czasie z pomocą ruszyła Magda Gessler. W 2021 roku ekipa „Kuchennych rewolucji” dotarła między innymi do lokali w Łodzi, Częstochowie i Barlinku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł