Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anita Lipnicka pokazała córkę w 18. urodziny, a internet oszalał! Poszła w ślady matki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.02.2024 22:11

Anita Lipnicka pokazała córkę w 18. urodziny, a internet oszalał! Poszła w ślady matki

Anita Lipnicka, fot. KAPiF
Anita Lipnicka z córką, fot. KAPiF

Anita Lipnicka świętuje wyjątkowy dzień w życiu każdego rodzica - osiemnaste urodziny swojej córki. Z tej okazji piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych jej najnowsze zdjęcie. Internautom opadły szczęki z wrażenia.

Anita Lipnicka i John Porter doczekali się córki

Anita Lipnicka to bez wątpienia jedna z najważniejszych polskich wokalistek. Jej twórczość z czasów współpracy z grupą Varius Manx wywarła ogromny wpływ na wielu działających później artystów i na stałe wpisała się w kanon polskiego rocka.

Do historii przeszła również jej kooperacja z Johnem Porterem, walijskim muzykiem, którego poznała w 2002 r. Zawodowa relacja z czasem przerodziła się również w tę romantyczną - już rok później mówiło się o artystach w kontekście łączącego ich uczucia.

W 2006 r. miłość zaowocowała dzieckiem - córką Polą, która dziś jest już dorosłą kobietą, o czym w swoich mediach społecznościowych poinformowała dumna mama.

Anita Lipnicka o tragedii, jaka wydarzyła się w jej rodzinie "Odebrał sobie życie" Ewelina Flinta trafiła do psychiatry: „Tylko ja z jakimś k***a defektem”. Przeszła przez piekło

Anita Lipnicka świętuje

23 luty to wyjątkowo ważny dzień w życiu Anity Lipnickiej. To właśnie wówczas, 18 lat temu, na świat przyszła jej ukochana córka. Gwiazda przypomniała o tym, publikując w mediach społecznościowych poruszający post.

23 lutego 2006 roku, w jednym z warszawskich szpitali, przyszła na świat maleńka dziewczynka, która odmieniła moje życie. Urodziła się dokładnie o 18:35 do dźwięków piosenki José Gonzáleza “Heatbeats”, płynącej z głośnika przenośnego radia, jakie towarzyszyło mi podczas wielogodzinnego porodu (…) Nie wiem jak, kiedy to zleciało, ale dziś ta dziewczynka kończy 18 lat! - pochwaliła się artystka.

W 2016 r., gdy Pola miała 9 lat, Anita Lipnicka rozstała się z Johnem Porterem, jednak piątek był z pewnością dla nich obojga dniem szczególnym. Piosenkarka postanowiła podzielić się z internautami również najnowszym zdjęciem jubilatki, które wywołało istną euforię wśród komentatorów.

Anita Lipnicka pokazała córkę

Nie da się ukryć, że Pola bez dwóch zdań odziedziczyła wyjątkową urodę po swojej mamie, Anicie Lipnickiej. Na zdjęciu widzimy ją uśmiechniętą czarująco, z lampką szampana w dłoni.

Kochana moja córeczko. Leć wysoko, sięgaj gwiazd, gorących słońc i alabastrowych księżyców. To wszystko jest Twoje. Niebo i ziemia. Nie lękaj się. Ufaj swojej melodii. Oddychaj. Kocham Cię, mama - życzyła swojej pociesze z okazji osiemnastych urodzin wokalistka.

W sekcji komentarzy zaroiło się od wyrazów zachwytu nad piękną córką Anity Lipnickiej. Pojawiło się też mnóstwo życzeń, również tych od przyjaciół piosenkarki z show-biznesu: Eweliny Flinty, czy Alicji Janosz.

  • Ależ masz piękną córkę
  • Wszystkiego najlepszego dla cudnej solenizantki
  • O w mordę! Jaka piękna!
  • Dżizas, ale ona piękna - czytamy we wpisach pod zdjęciem.

Warto dodać, że Pola Porter już od paru lat próbuje swoich sił w modelingu. Córka sławnych muzyków należy do warszawskiej agencji X Management i ma za sobą już niejedną sesję zdjęciową. Można śmiało stwierdzić, że poszła śladami matki. Anita, zanim trafiła do Varius Manx, przez 15 lat pracowała w modelingu.

O ogromnej pasji Poli do mody świadczy nie tylko zawód, jaki wybrała, ale też jej pseudonim na Instagramie – Pola a Porter. Nawiązuje on do popularnego sklepu online Net a Porter oferującego produkty luksusowych marek takich jak Prada, Versace czy Alexander McQueen.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Pola Porter.

425385173_18339975034099420_5479525443400183216_n.jpg
Tak dziś wygląda Pola Porter, fot. instagram.com/anita.lipnicka
Image_20240223_224233_170.jpeg
Córka Lipnickiej i Portera skończyła 18 lat, fot. instagram.com/pol_a_porter
Image_20240223_224233_440.jpeg
Pola odziedziczyła urodę po sławnej mamie, fot. instagram.com/pol_a_porter
Image_20240223_224233_373.jpeg
Córka Anity Lipnickiej robi karierę w modelingu, fot. instagram.com/pol_a_porter
Image_20240223_224233_503.jpeg
Pola Porter jest już pełnoletnia, fot. instagram.com/pol_a_porter
Image_20240223_224233_606.jpeg
Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera, fot. instagram.com/pol_a_porter
KAPIF_1000pix_K561311F.jpg
Anita Lipnicka i John Porter, fot. KAPiF
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka, fot. KAPiF
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka, fot. KAPiF
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka, fot. KAPiF