Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anita Lipnicka pokazała córkę gotową na studniówkę! Pola jest podobna do znanej matki? Oj, chyba to cały ojciec
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.02.2024 17:04

Anita Lipnicka pokazała córkę gotową na studniówkę! Pola jest podobna do znanej matki? Oj, chyba to cały ojciec

Anita Lipnicka
Anita Lipnicka, fot. KAPIF/screen Youtube.com

Anita Lipnicka największą popularność zyskała, będąc główną twarzą zespołu Varius Manx. Potem koncertowała już jako solowa gwiazda. Teraz pochwaliła się córką, która była już wyszykowana na swoją studniówkę. Fani debatują, do kogo jest bardziej podobna. 

Kariera Anity Lipnickiej

Anita Lipnicka rozpoczęła swoją muzyczną podróż na początku lat dziewięćdziesiątych, a świat dowiedział się o niej, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx w 1993 roku. Po trzech latach postanowiła rozpocząć własną solową karierę, która tylko umocniła jej pozycję na scenie muzycznej. Jej współpraca z Varius Manx zaowocowała dwiema płytami, które odniosły ogromny sukces. Jej debiutancki album "Wszystko się może zdarzyć" zdobył status potrójnie platynowej płyty i przyniósł jej pięć nominacji do Fryderyków oraz szeroką sławę. 

Kontynuując swoją muzyczną drogę solową, piosenkarka powtórzyła sukces kolejnymi albumami, które przyniosły następne przeboje, rozbrzmiewające w radiach w całej Polsce, jak "Historia jednej miłości" czy "Jestem powietrzem". Jednak kolejnym znaczącym etapem zarówno w jej karierze, jak i życiu osobistym, była współpraca z Johnem Porterem. Miłość między Lipnicką a Porterem zakwitła, prowadząc ich do szczęśliwego związku, który trwał od 2003 do 2015 roku. W 2006 roku na świat przyszła ich córka Pola. Razem stworzyli kilka albumów, które cieszyły się doskonałymi wynikami sprzedaży oraz zdobyły uznanie krytyków muzycznych.

Anita Lipnicka o tragedii, jaka wydarzyła się w jej rodzinie "Odebrał sobie życie" Anita Lipnicka była gwiazdą zespołu "Varius Manx". Co dziś robi i jak wygląda?

25-lecie pracy artystycznej Anity Lipnickiej

W 2019 roku Lipnicka świętowała 25 lat swojej działalności artystycznej. Z tej okazji rozpoczęła trasę koncertową "Z bliska", podczas której prezentowała swoje największe przeboje. W międzyczasie znalazła nową miłość: w 2016 roku wyszła za Marka Graya, z którym nadal jest szczęśliwie związana.  

Jej kariera na pewien czas ucierpiała z powodu pandemii. Trasa koncertowa "Intymnie" została przerwana w 2020 roku i wznowiona dopiero w lutym 2022. Jednak Lipnicka nie zwalnia tempa. Może nie już tak intensywnie jak przez poprzednie lata, ale dalej koncertuje w całej Polsce.

Przez niemal 30 lat mogliśmy podziwiać jej różne fryzury i stylizacje. Jej uczesania zmieniały się często, ale zawsze idealnie komponowały się z jej delikatnym wyglądem. W 2019 roku zaskoczyła wszystkich modnym cięciem "pixie", ale ostatnio wróciła do długich włosów.

Jak wyglądała córka Anity Lipnickiej na studniówce?

Anita Lipnicka od zawsze była uważana za bardzo atrakcyjną kobietę. Teraz natomiast błyszczy również jej córka. Gwiazda pokazała, jak Pola szykuje się na swoją studniówkę. Dziewczyna miała na sobie długą czarną sukienkę i tego samego koloru futerko. Wyglądała jak gwiazda filmowa!

Moja dziewczyna na 100 dni przed maturą!!!  #matura #lastfridaynight #jaktedzieciszybkorosną – napisała Lipnicka. 

Fani również byli zachwyceni, tym jak pięknie Pola wyglądała na balu dojrzałości. Zdecydowana ciężkość uważa, że Pola to cała mama. 

  • Piękna córa po Mamusi 
  • Ale piękna dziewczyna! 😍 trzymamy kciuki za najlepsze wyniki 
  • Jaka piękna!!!Po mamusi...

A według was do kogo podobna jest Pola?

Córka Lipnickiej Pola, instagram @pol_a_porter
Córka Lipnickiej Pola, instagram @pol_a_porter
Córka Lipnickiej Pola, instagram @pol_a_porter
Córka Lipnickiej Pola, instagram @pol_a_porter
Anita Lipnicka, fot. KAPiF
Anita Lipnicka, fot. KAPiF
Koncert dla Ukrainy. Jak internauci oceniają wydarzenie?
Razem z Ukrainą koncert TVN
Razem z Ukrainą, logo koncertu TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
Niedzielny koncert "Razem z Ukrainą" już od pierwszych minut wzbudził wiele emocji. Na scenie zabrzmiał hymn Ukrainy, a następnie publiczność mogła usłyszeć największe hity. Internauci oceniają i dyskutują na temat wydarzenia. Większość opinii nie pozostawia wątpliwości. W niedzielę 20 marca odbył się koncert charytatywny, zorganizowany przez telewizję TVN. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Kayah, Natalia Kukulska, Maciej Badach, Anita Lipnicka czy Natalia Przybysz, a także ukraińscy artyści. Usłyszeliśmy m.in. "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Darii Psekho i Chóru Akademii Medycznej. Wydarzenie było transmitowane prosto z łódzkiej Atlas Areny i rozpoczęło się o 20:00. Widzowie opisywali wzruszenie, kiedy na scenę weszła 7-letnia Amelia i odśpiewała hymn Ukrainy, swojej ojczyzny.
Czytaj dalej
Anita Lipnicka czuje się świetnie po szczepieniu. Fani ochoczo reagują
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka, mimo iż nie jest już wokalistką Varius Manx, wciąż rozwija się muzycznie.Okazuje się, że wokalistka przyjęła już pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.Artystka przyznała, że już dawno nie czuła się tak dobrze. Anita Lipnicka, mimo iż nie jest już wokalistką Varius Manx, wciąż rozwija się muzycznie. Można nawet śmiało powiedzieć, że jej kariera stale nabiera tempa. Jak przyznała na swoim Instagramie, pracuje twórczo, a pisanie piosenek jest procesem, którego nie da się przyspieszyć. Najwidoczniej gwiazda rozkwita, a na dodatek nie może ukryć radości ze szczepienia na COVID-19. To, co napisała z pewnością przekona nie jednego antyszczepionkowca!
Czytaj dalej