Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wypad z córką zakończył się tragedią. Anna Dereszowska i Lena trafiły na SOR
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 21.03.2024 20:45

Wypad z córką zakończył się tragedią. Anna Dereszowska i Lena trafiły na SOR

Anna Dreszowska z córką trafiły na SOR (fot. KAPIF)
Anna Dreszowska z córką trafiły na SOR (fot. KAPIF)

Anna Dereszowska z córką trafiła na SOR. Nie tak miał wyglądać ich wspólny wypad z domu. Gwiazda zdała w mediach społecznościowych relację z wizyty na ostrym dyżurze.

Ile dzieci ma Anna Dereszowska?

Anny Dereszowskiej nie trzeba przedstawiać fanom polskiego kina. Ma na swoim koncie wiele świetnych ról i prestiżowych nagród. Widzowie mogą kojarzyć ją jako Lucynę Makowska z “Lulu”, Kingę Górską z “Tajemnicy zawodowej” czy Korbę z “Lejdis”. Prywatnie aktorka spełnia się jako mama trojga dzieci. Ma 16-letnią córkę Lenę oraz synów: 10-letniego Maksymiliana i niespełna 3-letniego Aleksandra.

To dzieciom Anna poświęca każdą wolną chwilę. Towarzyszy im w szczególnych momentach, a takim bez wątpienia był ten dzisiejszy. Gwiazda wspólnie z nastoletnią Leną skorzystały z wyjątkowego zaproszenia Andrzeja Wrony. Mąż Zosi Zborowskiej zaproponował im, by przyszły na mecz jego drużyny. Zanim dotarły na miejsce, doszło do tragedii.

Dramat pobitej przez partnera Sylwii Wysockiej trwa. Agresor nie odpuszcza "Więzili nas"! Gwiazda mówi nam, co się działo na NAJGORSZYM evencie w historii show-biznesu! Koszmar

Anna Dereszowska z córką trafiły na SOR

Dereszowska przekazała za pośrednictwem Instagrama niepokojące wieści. Napisała, że wspólnie z córką wylądowała na ostrym dyżurze. Wszystko przez uraz, jakiego doznała nastolatka. Sytuacja była na tyle poważna, że konieczna była pilna konsultacja medyczna.

Przed spotkaniem z lekarzem, gdy Anna i Lena oczekiwały w kolejce na wizytę, aktorka napisała:

Z córeczką na SOR-ze. Oby nic poważnego...

Wypadek córki Anny Dereszowskiej. Co się stało?

Gdy diagnoza została postawiona, Dereszowska przekazała kolejne wieści, nie wdając się w szczegóły wypadku. Ze zdjęcia wynika, że Lena nabawiła się urazu nogi. Konieczne było założenie ortezy:

Przynajmniej nie gips... – napisała gwiazda.

Matka z córką, mimo feralnego zdarzenia, nie zmieniły dalszego planu dnia. Po wyjściu ze szpitala zgodnie z zapowiedzią udały się na warszawski Torwar, gdzie odbywał się mecz pomiędzy Projektem Warszawa i Skrą Bełchatów w ramach Plus Ligi. Jak zapewniła Anna – nie mogły odpuścić sobie zaproszenia Wrony:

Kontuzja kontuzją, ale nie mogłyśmy nie skorzystać.

Lenie życzymy dużo zdrowia.

Córka Anny Dereszowskiej trafiła na SOR
Córka Anny Dereszowskiej trafiła na SOR
Córka Anny Dereszowskiej trafiła na SOR
Anna Dereszowska z córką na meczu siatkówki
Anna Dereszowską z córką Leną, gdy miała 2 lata, fot. KAPIF
Anna Dereszowska z córką Leną, gdy miała 2 lata, fot. KAPIF
Anna Dereszowska, fot. KAPIF
Anna Dereszowska, fot. KAPIF