Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska o życiu z Robertem. Dla niego poświęciła karierę. Teraz łamie stereotypy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2023 09:20

Anna Lewandowska o życiu z Robertem. Dla niego poświęciła karierę. Teraz łamie stereotypy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF

Anna Lewandowska opowiedziała o życiu w cieniu znanego męża. Podczas przemowy wygłoszonej w czasie 2. Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie wyjawiła, jak wygląda codzienność z jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie.

Anna Lewandowska na Międzynarodowym Kongresie Kobiet

Anna Lewandowska została zaproszona na odbywający się w Barcelonie 2. Międzynarodowy Kongres Kobiet w Sporcie, gdzie otrzymała nagrodę za swoją działalność, a także wygłosiła prelekcję dotyczącą cieni i blasków życia z doszytą metką WAG.

Influencerka opowiedziała o tym, co poświęciła dla rozwoju kariery męża, ale również o tym, jak wykorzystała swoją popularność do tworzenia inspirujących projektów, które uczyniły ją symbolem kobiecego biznesu w Polsce.

Anna Lewandowska (1).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska z pilnym oświadczeniem. Sprawa jest tak poważna, że zablokowała komentarze Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Anna Lewandowska o rezygnacji z kariery dla Roberta Lewandowskiego

Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała - zwierzała się Anna Lewandowska.

Ostatecznie, rezygnacja z pasji sztuk walki doprowadziła ją jednak do innego celu - gwiazda pochwaliła się, że założyła sześć firm, z których wszystkie poświęcone są zdrowemu trybowi życia.

Zgromadzonych z pewnością najbardziej interesowało jednak, jak wygląda codzienne życie WAG. Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła nieco na temat tego, jak żyje się pod jednym dachem z jednym z największych sportowców na świecie.

Anna Lewandowska (2).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Anna Lewandowska opowiada o życiu WAG

Anna Lewandowska zasugerowała, że stereotypy związane z WAGs bywają krzywdzące dla żon i partnerek piłkarzy. Stwierdziła, że ich życie nie zawsze jest tak kolorowe, jak mogłoby się to wydawać - muszą poświęcić swoje kariery dla dobra ukochanych.

One naprawdę robią wiele, są inteligentnymi kobietami po studiach i często po prostu dokonują wyborów zajęcia się dziećmi, domem, wspieraniem męża. Nie mogą pracować tak, jak pracowały kiedyś i to na pewno jest trudne dla tych kobiet. Przy takim układzie, kiedy to piłkarz jest gwiazdą w domu, oczywiście ważne jest ogromne wsparcie drugiej osoby  - wyznała influencerka.

Ania jest najlepszym przykładem na to, że stereotypy zdecydowanie są krzywdzące. Żona Roberta rozwija się zawodowo i robi międzynarodową karierę. Ma miliony fanów w różnych zakątkach globu i inspiruje nie tylko Polki. Zdecydowanie udowodniła, że mama i żona może być kobieta przedsiębiorczą i spełnioną zawodowo. Fantastycznie bowiem łączy prowadzenie kilku biznesów z życiem rodzinnym.

Anna Lewandowska (3).png
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (4).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Anna Lewandowska (5).png
Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl