Swiatgwiazd.pl
Anna _Lewandowska

Piotr Molecki/East News

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z młodszą córką. Laura wygląda jak mała kopia mamy

24 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Anna Lewandowska wraz z Robertem są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek - Klary i Laury. Choć ich rodzina jest bardzo medialna, trenerka fitness dotychczas unikała pokazywania twarzy młodszego dziecka. Niedawno jednak pokazała zdjęcie z Laurą, czym zachwyciła internautów.

  • Anna Lewandowska rok temu po raz drugi została mamą

  • Dotychczas nie pokazywała twarzy młodszej córki w mediach

  • Pokazała nowe zdjęcie - fani są zachwyceni

Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Od niedawna są rodzicami dwóch córek, którymi często się chwalą, jednak rzadziej pokazują publicznie ich twarze. Niedawno Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z młodszą córką, gdzie widać jej buzię.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie młodszej córki

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najbardziej znanych małżeństw w polskim showbiznesie. Para sportowców jest bardzo medialna, lubią udzielać wywiadów, w których podkreślają jak ważne jest dla nich rodzinne wsparcie.

Wspólnie wychowują dwie córki - Klarę i Laurę, którymi lubią się chwalić w wywiadach. Starają się jednak nie zabierać wciąż małych dzieci na publiczne wydarzenia, czy nie pokazywać ich twarzy w mediach.

Anna Lewandowska stara się aktywnie wspierać męża w trakcie rozgrywek Euro 2020. Choć przy pierwszym meczu biało-czerwonych kibicowała sprzed telewizora w domu w Monachium, na kolejne rozgrywki przyjechała by wspierać Roberta z trybun. Tam też udzieliła kilku wywiadów, gdzie odpowiadała na pytania dotyczące ich przyszłości (więcej tutaj).

Niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wzbudziło wiele emocji. Widać na nim trenerkę z roczną Laurą na rękach. Jest to zdjęcie o tyle wyjątkowe, że wcześniej nie pokazywała wizerunku najmłodszej córki.

Kurdej_Szatan

Basia Kurdej-Szatan pokazała, co działo się przed jej domem. Ulewa i silny wiatr demolowały ogród

CZYTAJ DALEJ

Fani zachwyceni zdjęciem córki Anny Lewandowskiej

Zdjęcie młodszej córki znaleźć możemy pod postem... reklamującym nową funkcję w aplikacji sportsmenki. Pod zdjęciem pozornie takim jak większość na profilu Anny Lewandowskiej pojawił się szczegółowy opis i zachęta do pobierania jej aplikacji fitness. Większą ciekawość jednak budzi zawartość zdjęcia.

Na fotografii możemy zobaczyć Annę Lewandowską w sportowym stroju - wygląda jakby właśnie wracała z treningu. Na ręku trzyma roczną córeczkę, z chmurą włosów w niebieskim ubranku. Chociaż widać tylko kawałek jej buźki, już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że Laura to skóra zdjęta z matki. Dziewczynka w rączkach trzyma okulary przeciwsłoneczne, które pewnie przed chwilą zabrała mamie.

- Ale śliczna Laurka

- Świetne dziewczyny

- Fajny Bobas - czytamy.

Fani nie kryją zachwytu w komentarzach pod zdjęciem Laury Lewandowskiej. W komentarzach znajdziemy wiele pochlebnych słów, a nawet doszukiwanie się podobieństwa między Laurą a znaną mamą. Podobne?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram / Anna Lewandowska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >