Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" o meczach reprezentacji. Wyjaśniła, co dzieje się z Robertem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.09.2023 12:17

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" o meczach reprezentacji. Wyjaśniła, co dzieje się z Robertem

Anna Lewandowska / Robert Lewandowski
Anna Lewandowska ujawniła, co dzieje się z Robertem, fot. Piętka Mieszko; "Dzień dobry TVN" (2023)

Anna Lewandowska pojawiła się dziś w studiu „Dzień dobry TVN”. Podczas rozmowy jednym z tematów był Robert Lewandowski. Żona piłkarza ujawniła, co teraz dzieje się z kapitanem kadry narodowej. Okazuje się, że wiele ostatnich wydarzeń ma na niego ogromny wpływ.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna poznała Roberta, kiedy ten był jeszcze piłkarzem Znicza Pruszków, w 2007 roku. Razem przeżyli już niejedno: liczne przeprowadzki i zmiany. W 2013 roku wzięli ślub. Doczekali się dwóch córek: Klary i Laury. Ostatnio w mediach głośno było o rzekomym kryzysie, jakie przechodzi ich związek. Wszystko to okazało się jednak nieprawdą.

W „Dzień dobry TVN” Lewandowska odniosła się do gestu, jaki Robert wykonał po czemu z Wyspami Owczymi. Piłkarz zasłonił usta, oczy i uszy. Miała być to dedykacja dla jego żony. Teraz Anna wyznała w śniadaniówce, że było to ich sekretem. O co dokładnie chodzi?

Robert Lewandowski.jpg
Robert Lewandowski na meczu, fot. KAPiF
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Anna Lewandowska o meczach reprezentacji

Lewa wyjaśniła w śniadaniówce TVN, że Robert bardzo intensywnie przeżywa każdy mecz w Polskiej reprezentacji. Dlatego właśnie meczom towarzyszą prywatne sygnały pomiędzy małżonkami, jako okazanie wsparcia i połączenia między nimi.

Reprezentacja budzi wiele emocji. Mój mąż jest już 15 lat w reprezentacji Polski. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil z reprezentacją, jak i wiele przykrych momentów. Jedyne co mogę powiedzieć, to Robert bardzo przeżywa te mecze i bardzo mu zależy. Wiem o tym, jak bardzo chce. Tego typu znaki, to są nasze połączenia między nami, ale po prostu wiem, jak mu jest ciężko – wyznała Anna.

Żona piłkarza wspomniała o jeszcze jednej, bardzo istotnej kwestii.

Robert Lewandowski.jpg
Robert Lewandowski na meczu, fot. KAPiF
Anna Lewandowska/Robert Lewandowski.jpg
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF

Anna Lewandowska o Robercie w "Dzień Dobry TVN"

Ania przyznała, że stara się być dla Roberta Lewandowskiego wsparciem. On sam z kolei robi wszystko, by trudnych emocji i frustracji nie przynosić ze sobą do domu, do żony i córek.

Myślę, że każda żona jest katalizatorem i wsparciem dla swojego męża i to jest bardzo ważne. Zawsze wspieram mojego męża i zawsze będę go wspierała. Oczywiście są takie trudniejsze momenty, ale Robert zawsze jak jest w domu, stara się skupić na rodzinie i dziewczynkach – usłyszeliśmy w „Dzień dobry TVN”.

Robert Lewandowski.jpg
Robert Lewandowski na meczu Polska - Wyspy Owcze, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Anna Lewandowska.jpg
Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Robert Lewandowski.jpg
Robert Lewandowski, fot. KAPiF
Anna Lewandowska/Robert Lewandowski.jpg
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF

Źródło: Dzień dobry TVN