Swiatgwiazd.pl
Anna Mucha

TRICOLORS/East News

Anna Mucha odpowiedziała na materiał tabloidu. Nie przebierała w słowach

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Anna Mucha lubi dzielić się zdjęciami ze swojego życia prywatnego na Instagramie. Niedawno na tym portalu odniosła się do pomówień jakoby miała być w ciąży. Odpowiedziała w ostrych słowach.

  • Anna Mucha jest od lat związana z Jakubem Wonsem

  • Postanowiła odpowiedzieć tabloidowi, który sugerował, że aktorka jest w ciąży

  • W ostrych słowach skomentowała całą sprawę

Anna Mucha ostatnimi czasy rzadziej jest obecna w mediach, w ostatnich dniach jednak pojawiła się plotka w jednym z tabloidów, sugerująca, że ma być w ciąży. Jak na to odpowiedziała zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami"?

Anna Mucha odpowiada na pomówienia o swojej ciąży

Anna Mucha to znana polska aktorka, aktualnie zaangażowana między innymi w serial "M jak miłość". W ostatnich latach angażowała się także w inną formę pracy w mediach - ostatnimi czasy mogliśmy ją na przykład oglądać w produkcji "Dance, Dance, Dance" emitowanej przez TVP.

Aktorka na co dzień też aktywnie korzysta ze swojego profilu na Instagramie. Tam często możemy oglądać jej zdjęcia z życia prywatnego - między innymi ze swoim partnerem. Niedawno wstawiła długą relację, gdzie narzekają na kosztujące 700 złotych ostrygi w warszawskiej restauracji.

To właśnie na Instagramie aktorka odniosła się do newsa Super Expressu, którego nazwała "newsem z dupy". Tego samego dnia odpowiedziała na artykuł tabloidu, w którym można przeczytać, że aktorka ze swoim partnerem spodziewają się dziecka. Anna Mucha skomentowała z siedzącym obok konkubentem, że dzieci "kiedyś będą".

Jednak aktorka stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała być w ciąży. W długim wpisie oburzona odpowiedziała, że nie życzy sobie "zaglądania do jej macicy". Jej komentarz jest bardzo długi i pełen emocji.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wybrała się na wakacje. Kto jej towarzyszy?

CZYTAJ DALEJ

Anna Mucha w ostrych słowach odpowiada tabloidowi

- NIE ŻYCZĘ SOBIE WMAWIANIA MI CIĄŻY. W ogóle poruszania tego tematu publicznie!!! Mamy XXI wiek!! Nie życzę sobie jakichkolwiek notatek czy newsów prasowych dotyczących moich bliskich i rodziny - możemy przeczytać na Instastory.

W swojej wypowiedzi wspomniała także o tym, że aktualnie jest bardzo zajęta zawodowo. Okazuje się, że w realizacji są aż cztery projekty z jej udziałem. Wspomniała o tym także w kontekście newsa, poruszając istotną kwestię z jaką mierzą się kobiety w branży filmowej. Zauważyła, że przez takie pomówienia o jej ciąży może stracić rolę.

Oburzenie aktorki także wynika z wkraczania w jej prywatność, co w przypadku osób publicznych jest niestety nieuniknione. Podkreśliła, że nie tylko takie komentarze są nie na miejscu, ale też angażowanie w plotki jej najbliższych jest bardzo nieodpowiednie. Opowiedziała, że od lata stara się dbać o prywatność swojej rodziny.

Instagram/taannamucha

Instagram/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

  • Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

  • Monika Richardson wspomina małżeństwo i "współuzależnienie"

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >