Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Popek narobiła problemów TV Republika. Wiemy co ze śniadaniówką i jej transferem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2024 13:33

Anna Popek narobiła problemów TV Republika. Wiemy co ze śniadaniówką i jej transferem

Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF

Anna Popek w połowie marca definitywnie pożegnała się z Telewizją Polską. Po trzydziestu latach dołączyła do zwolnionych gwiazd stacji telewizyjnej, ale jej "bezrobocie" nie miało trwało długo. Świat Gwiazd dotarł do informacji dotyczących kolejnej współpracy dziennikarki. Już niedługo mieliśmy zobaczyć ją w porannym programie TV Republiki. Jak układa się współpraca pomiędzy gwiazdą a stacją telewizyjną? Już doszło do opóźnień w emisji. Szczegóły poniżej.

Anna Popek wraca do telewizji. Dołączyła do konkurencji

W ostatnim czasie prezenterka zasiliła szeregi gospodarzy "Pytania na śniadanie", gdzie tworzyła duet z Robertem Rozmusem. Pomimo wzrastającej popularności Anna Popek dołączyła do gwiazd, które z nowym rokiem musiały pożegnać się ze współpracą w TVP. Po 30 latach podsumowała pracę w mediach społecznościowych.

Nie chciałam tego rozstania, ale trzeba przyjmować fakty takimi, jakie one są. Z pokorą i zrozumieniem. […] Rozstaję się z Telewizją w marcu- u progu wiosny. Wraz z nią przyjdzie nowe, świeże, prawdziwe. Bez udawania i poprawności. Właściwie to już tak jest! Mam 56 lat, ale czuję wolę działania, czuję energię i chęć zmian, pragnienie, by być sobą. Sobą prawdziwą - pisała.

Szybko okazało się, że na horyzoncie gwiazdy widać kolejną telewizyjną propozycję. Jej transfer do TV Republika stał się już faktem! Wiemy kiedy Anna Popek po raz pierwszy pojawi się w tamtejszej śniadaniówce. Gwiazda jeszcze przed debiutem narobiła produkcji problemów. Z czym muszą się mierzyć, współpracując z doświadczoną prezenterką?

Gwiazdy na gali magazynu "Bussineswoman & Life": Anna Popek, Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Carlos… Tylko u nas: Anna Popek szybko znalazła nową pracę! Mówi nam, co będzie robić po zwolnieniu z TVP

Anna Popek w śniadaniówce TV Republika. Kiedy jej debiut?

Po zmianach w telewizji publicznej część dziennikarzy przeniosła się do TV Republiki. Do tej pory najgłośniejszym transferem była Danuta Holecka, która u konkurencyjnej stacji prowadzi serwis informacyjny "Dzisiaj". Teraz do dziennikarskiej obsady dołącza kolejna legenda w medialnej dziedzinie.

Anna Popek została jedną z prezenterek śniadaniówki na antenie TV Republika. Poranny program ma szansę stać się sporą konkurencją dla dotychczasowego "Pytania na śniadanie" i "Dzień Dobry TVN". By jednak zdobyć widzów, potrzebuje gwiazdorskich prowadzących.

W tej kwestii zaczęły pojawiać się już problemy. Jak podaje nasz informator, Anna Popek zadebiutuje w porannym programie TV Republika już 8 kwietnia o godzinie 6:30. Kto jednak zostanie jej telewizyjnym partnerem? Gwiazda już od samego początku nie ułatwia pracy stacji.

Z kim Anna Popek wystąpi na antenie TV Republika? Pojawił się kłopot

Telewizyjne śniadaniówki przyzwyczaiły widzów do mieszanych duetów, które uzupełniają się podczas wejść na żywo. W przypadku TV Republika i Anny Popek dochodzi jednak do pewnego konfliktu. Stacja ma spore problemy ze znalezieniem odpowiedniego partnera dla doświadczonej prezenterki. W grę wchodzi nawet jej solowe wystąpienie w porannym programie.

Szefostwo miało plan, by śniadaniówka pojawiła się w ramówce już na święta, ale był problem ze znalezieniem współprowadzącego dla pani Anny. I wciąż szukany jest prezenter, który będzie na równym poziomie, co prezenterka zarówno pod względem doświadczenia dziennikarskiego, jak i wiedzy oraz obycia przed kamerą. Teraz próby kamerowe mają dwaj kandydaci. Brany jest też pod uwagę wariant, że pani Anna poprowadzi program sama. Ma duże doświadczenie, a poranne pasmo będzie trwało tylko 45 minut - zdradza w rozmowie z nami jeden z pracowników stacji TV Republika.

Co więcej, poranny program to nie jedyny projekt stacji, w który prezenterka zostanie zaangażowana.

Za to w planach są audycje codzienne. Anna Popek będzie więc mieć sporo pracy, zwłaszcza że szefowie szykują ją na główną gwiazdę stacji. Mają zamiar powierzyć jej także inny format, nie tylko śniadaniówkę. W każdym razie wygląda to wszystko bardzo ambitnie - dodaje.

Wygląda na to, że Anna Popek ma szansę zostać twarzą konkurencyjnej stacji telewizyjnej. W jakim duecie chcielibyście ją zobaczyć w porannym programie?

Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek sprawia problemy nowym pracodawcom, fot. KAPiF