Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz były ze sobą blisko. Aktorka po latach ujawniła, jaka naprawdę była zmarła przyjaciółka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.09.2023 14:57

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz były ze sobą blisko. Aktorka po latach ujawniła, jaka naprawdę była zmarła przyjaciółka

Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz
Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez lata, fot. AKPA

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz swego czasu stanowiły jeden z najbardziej zgranych duetów polskiego show-biznesu. Przedwczesna śmierć aktorki zakończyła nagle ich przyjaźń. Dopiero po latach gwiazda wyznała prawdę o prawdziwej naturze zmarłej.

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przeżyły wspólnie wiele lat

Obie były zdolnymi aktorkami, które dopiero rozpoczynały swoją przygodę w show-biznesie. Spotkały się na planie filmu "Rób swoje, ryzyko jest twoje". Już od pierwszych chwil wiedziały, że ich znajomość przetrwa wiele lat.

Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz wspierały się w wielu radosnych chwilach, a także trwały przy sobie, gdy gwiazda "Złotopolskich" mierzyła się z chorobą nowotworową. Nagłe odejście 36-latki 5 października 2014 roku odcisnęło bolesne piętno na jej przyjaciółce.

Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz.png
Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez lata, fot. AKPA
Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz (2).jpg
Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez lata, fot. KAPiF
Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz (3).jpg
Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez lata, fot. KAPiF
Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz.jpg
Anna Przybylska i Katarzyna Bujakiewicz przyjaźniły się przez lata, fot. KAPiF
Beata Tyszkiewicz usłyszała taką samą diagnozę co Ania Przybylska. Jak zareagowała na wiadomość o nowotworze?

Katarzyna Bujakiewicz bardzo przeżyła śmierć Anny Przybylskiej

Katarzyna Bujakiewicz długo nie mogła pogodzić się z odejściem przyjaciółki. Po śmierci gwiazdy większość czasu przebywała w domowym zaciszu, z dala od mediów. Anna Przybylska była ikoną polskiego show-biznesu, a także oddaną matką dla trójki dzieci i ukochanego partnera, Jarosława Bieniuka.

Kariera i życie aktorki zainspirowało twórców do stworzenia o niej filmu. Wśród gwiazd, które ciepło wspominały Annę Przybylską, nie mogło zabraknąć także Katarzyny Bujakiewicz.

Katarzyna Bujakiewicz wyznała prawdę o Annie Przybylskiej

Gwiazda zaczęła otwierać się na temat dawnej przyjaciółki właśnie ze względu na produkcję poświęconą jej życiu. Obie spędziły lata na wspólnych podróżach i rozmowach. Katarzyna Bujakiewicz nadal wiele zawdzięcza zmarłej.

Niczego nie udawała. Była taka sama dla ludzi, jak i dla najbliższych. Była radosna, uśmiechnięta, prawdziwa, radosna. Była pełna energii, to nas do siebie zbliżyło - wspominała w rozmowie z Jastrząb Post.

O Annie Przybylskiej opowiadała także internautom. Choć w przyszłym roku minie już dekada od śmierci aktorki, jej obecność nadal jest widoczna w rodzinie i przyjaciołach. Fani pielęgnują pamięć o wielkiej gwieździe.

Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy i tego, że dom musi pachnieć obiadem.

Źródło: Jastrząb Post