Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"?! Pojawiły się fantastyczne informacje
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.11.2023 08:15

Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"?! Pojawiły się fantastyczne informacje

Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"? Fot. kadry z "Jeden z dziesięciu"/TVP
Artur Baranowski znowu wystąpi w "1 z 10"? Fot. kadry z "Jeden z dziesięciu"/TVP

Gdy ogłoszono, że rekordzista “Jednego z dziesięciu” Artur Baranowski nie pojawi się w Wielkim Finale, fani programu czuli ogromny zawód. Skromny ekonomista był bezsprzecznie faworytem widzów. Okazuje się, że jednak nie wszystko stracone.

"Jeden z dziesięciu". Artur Baranowski zachwycił Polaków

Gdy piłkarze polskiej kadry narodowej w wyniku ostatnich porażek stali się pariasami wśród telewidzów, nieoczekiwanie pojawił się on. Artur Baranowski bezbłędnie odpowiadał na pytania prowadzącego w przedostatnim odcinku 140. edycji “Jednego z dziesięciu”, a jego występowi w show towarzyszyły niemniejsze emocje niż podczas wielkiego sportowego święta!

Skromny ekonomista ze Śliwnik podbił serca Polaków i udowodnił, że ogrom wiedzy nawet w XXI wieku może zaimponować masom - nagranie z odcinka stało się bowiem istnym internetowym viralem.

Fani “Jednego z dziesięciu" z napięciem oczekiwali na piątkowy Wielki Finał, w którym Artur Baranowski miał być bezsprzecznym faworytem. Nieoczekiwanie mężczyzna nie pojawił się jednak w studiu.

Artur Baranowski nie dotarł na Wielki Finał "1 z 10"! Co się stało? Pojechali do domu rekordzisty "1 z 10", ale odmówił wywiadu. Do akcji wkroczył ojciec

Wielki nieobecny w "Jednym z dziesięciu"

Na przeszkodzie do tryumfu w Wielkim Finale “Jednego z dziesięciu” stanęła złośliwość rzeczy martwych. Artur Baranowski nie dojechał do Warszawy z powodu awarii samochodu.

Produkcja programu wydała stosowne oświadczenie, w którym opisano sytuację i poinformowano, że w jej wyniku uzdolniony uczestnik stracił możliwość gry o główną nagrodę w programie. Otrzymał jednak 10 tys. zł za zdobycie największej ilości punktów w 140. edycji.

Nie wszystko jednak stracone! Istnieje bowiem możliwość, że Artur Baranowski ponownie zagości w kultowym show TVP. Wiktor Kazanecki z portalu Interia poinformował, co musiałoby się stać, by mężczyzna zyskał kolejną szansę na Wielki Finał!

Artur Baranowski ponownie w "Jednym z dziesięciu"?!

Jak przekonuje dziennikarz Interii, który sam miał okazję brać udział w kochanym przez tysiące Polaków programie, niewykluczone, że wkrótce znów Artur Baranowski pojawi się na ekranach naszych telewizorów.

By zyskać kolejną szansę na udział w teleturnieju, będzie musiał jednak poczekać cztery lata - to okres karencji, który musi minąć między kolejnymi występami uczestników, którzy chcą ponownie spróbować swoich sił w “Jednym z dziesięciu”.

“Geniusza ze Śliwnik” przyjdzie nam zatem podziwiać nie wcześniej niż w 2027 r. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by spróbował swoich sił również w innych popularnych programach!

Zobacz także: Na te pytania odpowiadał Baranowski! A ty dasz radę? Sprawdź się

jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP
jeden z dziesięciu
kadr z programu “Jeden z dziesięciu”/TVP

Źródło: interia.pl