Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 19.03.2023 14:20

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć

Azja Express
fot. kadr "Azja Express" TVN

Za nami trzeci odcinek programu "Azja Express", a emocje już sięgają zenitu. Poza rywalizacją uczestnicy mają również dużo śmiechu i wpadek na planie. Kasia i Jędrek Gąsienicowie zaliczyli niezłą gafę, a Krupińska nie założyła majtek. 

W trakcie konkurencji uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" aż zaczerwienili się ze wstydu. Oboje nie mogli uwierzyć w to, co zrobili. 

Dzieje się w "Azji Express"

W 3. sezonie programu "Azji Express" nie brakuje mnóstwo śmiechu, niezręcznych sytuacji oraz wpadek. W pierwszym odcinku wykazała się prowadząca "Dzień dobry TVN" Paulina Krupińska, zdobywając immunitet. W drugim odcinku nie popisał się jednak Czesław Mozil razem z żoną, którzy zameldowali się ostatni na mecie i odpadli z programu. 

W trzecim odcinku o Krupińskiej znów zrobiło się głośniej, ale tym razem ze śmiechu. Gdy prowadząca poprosiła uczestników o przebranie się w białe stroje, 35-latka wyznała, że “nie ma na sobie majtek”… uczestnicy nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Kasia i Jędrek Gąsienica mieli zabawną wpadkę w trakcie wyścigu

Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"  najedli się niezłego wstydu, który później obrócili w zabawną wpadkę. Na znalezionym kartonie Kasia napisała nazwę miasta, do którego mieli się udać i stała z nim przy drodze czekając, aż ktoś się zatrzyma. Pewien chłopak uświadomił im, że zrobili błąd w pisowni, a słowo na kartonie "otuzbir" oznacza "masturbacja". Oboje śmiali się ze swojego błędu. 

Kiedy was zobaczyłem na drodze, myślałem, że żartujecie - powiedział kierowca, który postanowił się zatrzymać.

"Proszę zatrzymaj się, masturbacja" i Kaśka blondynka stoi cała na biało – śmiał się góral.

Tego się już nie odzobaczy – odpowiedziała mu żona.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie i "Gogglebox. Przed telewizorem"

Kasia i Jędrek Gąsienicowie zdobyli rozpoznawalność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem" w którym komentują różne programy telewizyjne. Trafne komentarze i poczucie humoru zgromadziło im rzesze fanów. Para mieszka w Zakopanem z dwójką dzieci i prowadzą firmę z fotobudkami. 

Oboje prowadzą profile na Instagramie, na którym zgromadzili wielu obserwujących - Kasia ma już ich aż 127 tysięcy, a jej mąż 60 tysięcy. Chętnie chwalą się na nich wspólnymi chwilami.

 

Azja Express (2).jpg
fot. kadr "Azja Express" TVN
Azja Express (3).jpg
fot. kadr "Azja Express" TVN

Źródła: plejada.pl/expressbydgoski.pl