Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Pokazała jak świętuje wybory, a fani się wściekli
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.10.2023 12:24

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Pokazała jak świętuje wybory, a fani się wściekli

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan odpowiada wściekłym internautom, fot. KAPiF/instagram.com/kurdejszatan/

Po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych część polskich gwiazd nie kryła swojej radości. Barbara Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych zamieściła krótkie nagranie pokazujące jej świętowanie. Internauci od razu ruszyli z krytyką do komentarzy. Aktorka nie pozostała im dłużna.

Barbara Kurdej-Szatan zachęcała do wyborów

Niedziela 15 października należała do polskich wyborców, którzy od rana tłumnie gromadzili się w lokalach wyborczych. Wśród osób korzystających z obywatelskiego przywileju nie zabrakło gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan od dłuższego czasu w mediach społecznościowych zachęcała internautów do głosowania. Po Marszu Miliona Serc i serii relacji sama wybrała się do urny wyborczej.

Po 21:00 udostępniła filmik w związku z symulowanymi wynikami wyborów. Aktorka nie kryła swojego zadowolenia.

Barbara Kurdej-Szatan (50).jpg
Barbara Kurdej-Szatan odpowiada wściekłym internautom, fot. KAPiF
"Może do siebie nie pasujemy". Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie. Smutne

Barbara Kurdej-Szatan świętowała wyniki wyborów

Aktorka udostępniła krótkie nagranie, na którym widać, jak wraz z teatralnymi kolegami świętuje wstępne wyniki wyborów parlamentarnych. Gwiazdy bez przerwy się uśmiechały, a także wznosiły toasty.

Barbara Kurdej-Szatan podkreślała przede wszystkim rekordową frekwencję, która sięgała 73%. Z piosenką "Freedom" (pol. "wolność") George'a Michaela pokazała swoją dumę.

Frekwencja większa niż w 1989…. świadczy o tym, jak bardzo zniszczyli nam kraj… Polacy! Piękna mobilizacja.

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki internautów

Niestety entuzjazm aktorki został szybko zgaszony przez komentarze internautów. Niektórzy zarzucali jej hipokryzję, jednocześnie przypominając czasy, gdy pracowała ona w TVP. Barbara Kurdej-Szatan występowała w serialu "M jak miłość", a także prowadziła wiele programów dla Telewizji Polskiej. Na oskarżenia postanowiła sama odpowiedzieć.

Pracować w TVP to ja zaczęłam za starych rządów. A jak PiS doszedł do władzy i zaczęli wprowadzać te swoje szokujące ustawy — od początku chodziłam na marsze! Od początku mówiłam, co mi się nie podoba! Ale — po pierwsze byłam tam pierwsza! Po drugie — Kurski dopiero się rozkręcał… A jak już czuli się umocnieni i wiedzieli, że wygrają kolejną kadencję, to w 2019 r. zwolnił mnie jednego dnia z prowadzenia wszystkich trzech programów i innych koncertów. Bo właśnie — byłam niewygodna i właśnie mówiłam głośno, co mi się nie podoba. Więc bzdury piszesz, bo nic nie wiesz.

W innym komentarzu zapowiedziała, że zamierza jeszcze kiedyś opowiedzieć o jej czasach współpracy z TVP. Na razie jednak skupia się na świętowaniu wyników wyborów.

O tym, co mi się przytrafiło przez te dwa lata, też jeszcze kiedyś dokładniej opowiem — uważam, że ludzie powinni wiedzieć.

Barbara Kurdej-Szatan2.png
Barbara Kurdej-Szatan odpowiada wściekłym internautom, fot. instagram.com/kurdejszatan/
Barbara Kurdej-Szatan3.png
Barbara Kurdej-Szatan odpowiada wściekłym internautom, fot. instagram.com/kurdejszatan/