Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Basia Kurdej-Szatan publicznie pogratulowała Donaldowi Tuskowi. Potem zrobiło się nieprzyjemnie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 12.12.2023 15:03

Basia Kurdej-Szatan publicznie pogratulowała Donaldowi Tuskowi. Potem zrobiło się nieprzyjemnie

Basia Kurdej-Szatan i Donald Tusk
Basia Kurdej-Szatan i Donald Tusk, fot. KAPiF/EastNews

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała post Donalda Tuska. Swoim wpisem włożyła kij w mrowisko. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. 

Przerwa w karierze Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele lat współpracowała z Telewizją Polską. Przez 6 lat była gwiazdą serialu “M jak Miłość”, ale pojawiała się też w programach rozrywkowych publicznego nadawcy, czy w roli prowadzącej duże wydarzenia organizowane przez TVP. Jej kariera prężnie się rozwijała, ale w kontrowersyjnych okolicznościach zakończyła współpracę z publicznym nadawcą.

Wszystko przez mocny wpis, który zamieściła w sieci. Odniosła się do sytuacji polsko-białoruskiej granicy i nie przebierała wówczas w słowach. Wywołała wówczas ogromne zamieszanie. Zrobiło się nieprzyjemnie do tego stopnia, że na jakiś czas zniknęła z social mediów, a sprawa jej wpisu została nawet zgłoszona do prokuratury. 

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Pokazała jak świętuje wybory, a fani się wściekli Gwiazdy na Marszu Miliona Serc. Wojciechowska, Mołek, Rusin, Janda, Kurdej-Szatan i wiele innych

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do show-biznesu

Basia Kurdej-Szatan po dłuższej przerwie wróciła do show-biznesu i nadal nie może narzekać na brak fanów. Cały czas miała po swojej stronie fanów, którzy stanęli za nią murem. Branża również okazała jej wsparcie. Aktorka znowu nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. 

Przykre doświadczenia związane z wpisem, który zamieściła w sieci niemal dwa lata temu, nie sprawiły, że przestała wypowiadać się na trudne tematy. Wręcz przeciwnie gwiazda bierze udział w różnych inicjatywach społecznych i głośno mówi o swoich poglądach. 

Basia nigdy nie ukrywała też swoich poglądów politycznych i wiadomo było, że nie po drodze jej z poglądami poprzedniej partii rządzącej. Teraz gdy premierem został Donald Tusk, nie omieszkała tego przemilczeć. Jak zareagowała?

Barbara-Kurdej Szatan pogratulowała Donaldowi Tuskowi

Po wyborach parlamentarnych, które odbyły się 15 października, władza aż do 11 grudnia pozostawała w rękach Prawa i Sprawiedliwości, chociaż nie udało im się uzyskać większości. Prezydent Andrzej Duda powierzył im bowiem misję stworzenia rządu. Dopiero 11 grudnia odbyło się głosowanie nad wotum zaufania, którego poprzedni Sejm nie zdobył. 

Od 11 grudnia władza w kraju należy do Zjednoczonej Lewicy, a na premiera bezwzględną większością głosów wybrano Donalda Tuska. Sprawę skomentowało wiele znanych osób, a wśród nich była Basia Kurdej-Szatan. 

Dziękuję Polsko- napisał Donald Tusk na Instagramie po tym, jak został premierem.

Post nowego premiera skomentowała Basia Kurdej-Szatan, która publicznie złożyła mu gratulacje. 

Gratulacjeeeee - napisała.

Tym samym doczekała się niewybrednych komentarzy pod swoim adresem. Internauci jej nie odpuścili i natychmiast zaczęli wypominać sytuację z kontrowersyjnym wpisem. 

  • Baśka cieszy się, a o obrazie na Polskich żołnierzy na granicy z Białorusią Wszyscy będziemy to znać.
  • A ta dalej swoje.

Niektóre komentarze nie dają się do przytoczenia, ponieważ zawierają wulgaryzmy. Myślicie, że internauci już trochę przesadzają?

Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan fot. KAPiF