Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Beata Tadla przyjęła sakrament namaszczenia. Walczyła o życie. "Nieprzytomna, podłączona do aparatury"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 16.09.2023 10:37

Beata Tadla przyjęła sakrament namaszczenia. Walczyła o życie. "Nieprzytomna, podłączona do aparatury"

Beata Tadla
Beata Tadla fot. KAPiF

Beata Tadla chętnie angażuje się w różne działania charytatywne i akcje społeczne. Jedna z nich była jej szczególnie bliska ze względu na własne doświadczenia. Dziennikarka opowiedziała wówczas o poważnych problemach ze zdrowiem. Było o krok od najgorszego.

Beata Tadla: ile ma dzieci?

Beata Tadla ma za sobą nieudane małżeństwa i kilka głośnych związków, które rozpadły się na oczach fanów. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej drugim mężem był dziennikarz Radosław Kietliński. Z nim doczekała się jedynego dziecka. W 2001 roku na świat przyszedł jej syn Jan.

Dziennikarka jest jedną z tych gwiazd, które nie ukrywają tożsamości swojej pociechy. W sieci dodają wspólne zdjęcia, a nawet zabiera młodego mężczyznę na branżowe imprezy. W zeszłym roku gwiazda wróciła wspomnieniami do czasów, gdy została mamą. Niestety okupiła to bardzo poważnymi konsekwencjami. Co się wówczas działo?

Beata Tadla for. KAPiF
Beata Tadla for. KAPiF
Beata Tadla rezygnuje z pracy w radiu. "Powody rodzinne"

Beata Tadla o narodzinach syna

Beata Tadla obecnie jest szczęśliwą żoną. W 2021 roku poślubiła Michała Cebulę, u boku którego w końcu znalazła upragnione szczęście. Dziennikarka ma za sobą jednak bardzo trudne momenty. Prawdziwy koszmar przeszła tuż po narodzinach syna. 

W zeszłym roku przy okazji kolejnej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zamieściła w sieci poruszający post, w którym opisała, co działo się z nią po porodzie. 

Po cesarskim cięciu zaczęła się 40-stopniowa gorączka, leżałam pod dwiema kołdrami i drżałam z zimna, natychmiast rozwinęło się obustronne zapalenie płuc. Posłuszeństwa zaczęła odmawiać wątroba, nerki, serce było powiększone, a ciało pokryte wybroczynami - opisywała w sieci. 

W dalszej części postu wyznała, że trwała walka o jej życie a bakteria niszczyła organizm.

Beata Tadla z synem Janem fot. KAPiF
Beata Tadla z synem Janem fot. KAPiF

Beata Tadla przyjęła ostatnie namaszczenie

Beata Tadla ponad dwie dekady temu przeszła Sepsę. Gwiazda ledwo uszła z życiem. W szpitalu przyjęła nawet sakrament namaszczenia chorych (zwany potocznie ostatnim namaszczeniem). Przez kilka tygodni walczyła o życie i powrót do pełni sił. 

Byłam nieprzytomna, podłączona do aparatury, rodzice przy moim szpitalnym łóżku, noworodek u teściów. Potem ksiądz z namaszczeniem chorych i nieustająca walka o rozpoznanie bakterii. Walka o życie. Trochę to trwało… – wyznała w nawiązaniu do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej

Na szczęście z problemów zdrowotnych wyszła obronną ręka. Nic dziwnego, że po takich doświadczeniach z tak wielkim zaangażowaniem wspierała akcję WOŚP.

Beata Tadla fot. KAPiF
Beata Tadla fot. KAPiF
Tagi: Beata Tadla