Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk Junior

Krzysztof Krawczyk Junior - youtube.com/kadr z programu Uwaga! ; żona Krawczyka Juniora - youtube.com/ kadr z programu Superstacja TV

Była żona Krzysztofa Krawczyka Juniora oskarża go o przemoc fizyczną. Opisała drastyczne sceny

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk Junior był gościem w programie Uwaga! TVN, w którym opowiedział o swoich relacjach ze zmarłym ojcem. Okazuje się, że syn legendarnego muzyka był kilkanaście lat temu oskarżony o przemoc przez swoją byłą żonę.

  • Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga! opowiedział o swoich relacjach ze zmarłym ojcem.

  • Okazuje się, że od maja zeszłego roku Junior nie miał kontaktu ze swoim ojcem.

  • W sieci do dzisiaj znajduje się materiał nakręcony kilkanaście lat temu, w którym była żona Krawczyka Juniora oskarżyła go o przemoc.

Krzysztof Krawczyk Junior był bohaterem dwóch ostatnich odcinków programu Uwaga! na TVN. Z reportażu wynika, że syn zmarłego wokalisty żyje w skandalicznych warunkach. Przez ostatni rok nie miał też kontaktu ze swoim ojcem. 

Krzysztof Krawczyk Junior żyje jak bezdomny 

Reportaż programu Uwaga! kręcony był jeszcze za życia Krzysztofa Krawczyka. Jak opowiadał główny bohater, Krzysztof Krawczyk Junior, od maja zeszłego roku nie miał kontaktu z ojcem. 

Krzysztof Krawczyk Junior ma stwierdzoną niepełnosprawność. Cierpi na padaczkę. Nie może podejmować się żadnej pracy. W związku z tym przyznana jest mu renta o wysokości 1000 zł. Tak niskie świadczenie nie pozwala mu na godne życie. 47-latek walczy o mieszkanie komunalne. Jednak na razie nie zostało mu ono przyznane. 

Jak dowiedzieliśmy się z programu, Krawczyk Junior został pominięty w testamencie zmarłego ojca. Adwokaci zamierzają pomóc Juniorowi. Chcieliby zapewnić mu warunki do normalnego i godnego życia.

Z opowiadań Krawczyka Juniora wynika, że w dzieciństwie miał dobry kontakt z ojcem. Niestety, już jako dorosły, nie mógł liczyć na tak dobre relacje. Dziennikarz w programie zapytał go o jego 14-letniego syna. Niestety, jak przyznał Krzysztof Junior, nie ma z nim kontaktu. Wiele lat temu rozwiódł się z żoną, która już od dłuższego czasu układa sobie życie u boku innego mężczyzny. 47-latek przyznał, że kobieta oskarżała go o przemoc. Jednak niczego nie udowodniono. 

Była żona Krawczyka Juniora oskarżała go o przemoc 

Kilkanaście lat temu został nakręcony materiał dla Superstacji, którego bohaterką była dawna żona Krawczyka Juniora. Kobieta oskarżała go o przemoc fizyczną. 

W archiwalnym materiale zdradziła, że były mąż bił ją i chodził po niej. Nie dawał jej spokoju, dotąd aż nie mogła wstać. 

- Tak mnie bił dopóki nie mogłam stanąć na nogi. A jak nie mogłam chodzić, to pełzłam po podłodze, byle tylko uciec stamtąd - mówiła w programie. 

W trakcie sprawy sądowej nie udowodniono winy Krawczyka Juniora. Mężczyzna do dzisiaj nie ma kontaktu z synem. Do czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka to właśnie sławny muzyk płacił za niego alimenty. 

Zobacz film:

[EMBED-1792]

[EMBED-1793]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Youtube 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >