Swiatgwiazd.pl
Carmell

Instagram/Carmell

Tylko u nas: Carmell opowiedziała nam o tym, co jest dla niej ważne. Jej słowa mogą być ogromną inspiracją

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Carmell jest bardzo utalentowaną osobą, dzięki jej uprzejmości mogliśmy przekonać się o tym "na własnej skórze". Artystka zdecydowała się udzielić wywiadu dla Świata Gwiazd. Przekazała informacje, które mogą być inspiracją dla wielu osób oraz przytoczyła niesamowite momenty ze swojego życia.

  • Carmell opowiedziała o swojej metamorfozie

  • Artystka ma ważny apel dotyczący dbałości o zdrowie

  • Zdradziła swoje przyszłe poczynania na polu muzycznym i przyznała, co daje jej śpiew


Carmell to niezwykle utalentowana twórczyni tekstów, kompozytorka oraz wokalistka. Jej twórczość podbija serca wielu osób, a wrażliwość artystki da się odczuć zarówno słuchając jej utworów, jak i po prostu z nią rozmawiając - czego mieliśmy okazję sami doświadczyć.


Niezwykła metamorfoza Carmell


Podczas rozmowy zdecydowaliśmy zapytać się o kwestię, która bardzo interesuje szerokie grono fanów. Carmell zdecydowała się zdradzić nam, co spowodowało, że udało się jej zrzucić kilogramy i poczuć się w swoim ciele jeszcze lepiej.


- Moja metamorfoza to tak naprawdę długi proces wzlotów i upadków. Jest to raczej proces dochodzenia do zdrowia, a waga jest tylko skutkiem ubocznym. Interesuję się medycyną chińską, i tą drogą podążam od kilku lat. Stosuję podstawowe zasady dietetyki tego systemu. Jeśli chodzi o ruch, to zmieniam aktywności, nie lubię nudy. Czasem ćwiczę z Chodakowską, idę na tajski boks, crossfit. Biegam, jeżdżę na rowerze, gram w tenisa albo idę na spacer. Codziennie staram się też robić jogę. Zrobiłam nawet kurs instruktorski - wyznała Carmell, dzieląc się dużą dawką motywacji.

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak odchodzi z "The Voice of Poland"? Będzie realizować się w inny sposób, ma plany

CZYTAJ DALEJ


W pewnym momencie w mediach pojawiła się także informacja o problemach związanych z nastrojem gwiazdy. Jak dobrze wiemy, wiele osób, szczególnie w dzisiejszych czasach mierzy się z rozmaitymi trudnościami, które często prowadzą do depresji.


Carmell doskonale wie, jak przejść przez trudną drogę. Spytaliśmy, jak ona przemierzyła swoją, jak się okazuje - dziś obrała zupełnie nowy kierunek i czuje się z tego powodu bardzo dobrze.


- Każda choroba to sygnał od naszego organizmu, że coś jest nie tak i trzeba się nim zająć; może zmienić styl życia, może udać się na terapię, może zakończyć jakąś relację, może poszukać duchowego wsparcia. Albo wszystko na raz. Na pewno warto zadbać o emocje. Moje problemy sprzed kilku lat to najlepsze co mogło mi się przytrafić i ogromny bodziec do zmiany: Czasem wydaje mi się jakby to było zupełnie inne życie - przyznała.


Carmell i jej dalsza kariera


Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą wyglądać dalsze poczynania muzyczne gwiazdy. Okazuje się, że artystka szykuje coś dla swoich fanów, a my możemy uchylić rąbka tajemnicy.


- Tuż przed wybuchem pandemii zaczęłam nagrania kilku nowych utworów. Właśnie planuję je kończyć. Powstało też kilka nowych kompozycji, a ja rozglądam się powoli za nowym managementem i wydawnictwem. Konkretnie nawet nie ośmielam się podawać daty kiedy coś wydam; bo ostatnie lata nauczyły mnie, żeby niczego nie planować - zdradziła.


Szczere wyznanie Carmell dotyczące twórczości


Artystka przyciąga uwagę swoją umiejętnością, którą jest śpiew oraz posiadanie wyjątkowej osobowość. To wszystko powoduje, że fani ją wprost uwielbiają.


Nic dziwnego, że tak się dzieje, ponieważ gwiazda podczas śpiewu czuje ogromne spełnienie i uważa, że właśnie to, jest jej właściwym wyborem.


Spytaliśmy również, o czym najchętniej śpiewa, jesteście ciekawi jaka padła odpowiedź?


- Raczej są to impresje na temat różnych zdarzeń, jakieś życiowe przemyślenia, ciekawe fragmenty z życia - odpowiedziała.


- Śpiew daje mi poczucie spełnienia i bycia we właściwym miejscu. Wiele razy w ostatnich latach rzucałam muzykę, ale zawsze w którymś momencie czuję taki rodzaj wezwania, że to jednak moja droga. Najbardziej wzrusza mnie kiedy słyszę, że moja muzyka coś w ludziach porusza, czasem słyszę, że daje ukojenie, czasem porusza jakieś dawno ukryte emocje. Bardzo mi miło gdy koncert czy wysłuchanie mojego utworu było dla kogoś dużym przeżyciem. Ktoś kiedyś powiedział nawet, że przeżył katharsis - podsumowała Carmell.


Dzięki uprzejmości artystki mogliśmy dowiedzieć się na jej temat więcej. Życzymy samych sukcesów na drodze nie tylko zawodowej, ale także tej związanej z samorozwojem!

Źródło: Świat Gwiazd


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >

Wywiady

Iluzjonista z "Mam Talent" zdradził nam, jak wyglądają kulisy programu. "Była to nie lada przygoda"

Czytaj więcej >
Grażyna Szapołowska pożegnała Bronisława Cieślaka. Opowiedziała, jak wyglądała ich relacja

Wywiady

Tylko u nas: Grażyna Szapołowska o swojej relacji z Bronisławem Cieślakiem. "Wszystkie kobiety się w nim kochały, ja też"

Czytaj więcej >
Marian Lichtman ostrzega Ewę Krawczyk

Wywiady

Tylko u nas: Marian Lichtman szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą. Ostrzegł Ewę Krawczyk

Czytaj więcej >
Joanna Bartel opowiedziała o relacji z Krzysztofem Hanke

Wywiady

Tylko u nas: Joanna Bartel opowiada o życiu podczas pandemii i relacji z serialowym Bercikiem

Czytaj więcej >
Grażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papuga

Wywiady

Grażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papuga

Czytaj więcej >